Kuidas vastata WhatsAppi sõnumile ilma võrku minemata

Ma ei taha üksikasjadesse laskuda, kuid võib-olla peate mõnel teist WhatsAppi sõnumitele vastama ilma võrku minemata. Selles artiklis näitame teile, kuidas armukade sõprade ja tüdruksõprade rahututest nägudest lahti saada.

Kas olete kunagi vastanud mitmele WhatsAppi sõnumile, et takistada kedagi teie kontaktisikutest teid veebis leidmast ja teie elumärki nõudmast? Vasta sõnumile, mille saatsite mõni tund tagasi, kuid te ei vasta, et mitte pikka arutelu alustada? Sarnase olukorra vältimiseks on üks viis (neid on tõesti kaks), kaks nippi, mis võimaldavad teil sõnumitele vastata ilma veebi minemata, vältides seeläbi oma jälitaja sõpru ja sõbrannasid (või endisi tüdruksõpru).

Märguande (või nutikella) vastus

Kui teil on seade Nougatiga (või uuemaga), on lihtsaim viis vastata sõnumitele otse teatisest. Minge rippmenüüst alla ja vastake sõnumile rakendust avamata, vaid klõpsates üksusel Vasta aastal teade.

Kui teie randmel on Wear OS-i nutikell, saate WhatsAppi sõnumitele vastata otse oma kellast ja veenduda, et neid ei kuvata võrgus. Isegi kui vastate sõnumitele ilma klõpsamata Vastus, kuid näitab kogu vestlust.

AndroidPIT whatsapp tasuta 1

Klõpsake märguandes nuppu Vasta või usaldage oma nutikella. / © NextPit

Vasta ilma võrku minemata

  1. Keelake nutitelefonis andmed ja WIFI-ĂĽhendused.
  2. Avage WhatsApp ja teid huvitav vestlus.
  3. Kirjutage oma sõnum.
  4. Sulgege WhatsApp.
  5. Lubage uuesti WIFI või andmesideühendus.
  6. WhatsApp saadab sõnumi, kuid see ei pane seda võrgus ilmuma.

Boonus: kuidas lugeda tundmatuid WhatsAppi sõnumeid rakendusega Unseen

Unseen on rakendus, mis võimaldab teil vaadata võrgus olemata inkognito WhatsAppi, Telegrami, Viberi ja Facebook Messengeri sõnumeid. See nipp ei võimalda teil sõnumitele võrguühenduseta vastata, vaid loeb ainult sissetulevaid sõnumeid, ilma et teine ​​inimene sellest teaks. Nii et võite enne vastamist võtta nii kaua kui soovite.

Klõpsates vahekaardil WhatsApp, saate sõnumit lugeda ja teie kontaktid teavad, et nad loevad kirja ainult siis, kui klõpsavad Vasta WhatsAppile. Sealt edasi suunatakse teid rakendusse WhatsApp ja olete jälle käeulatusest väljas. Väike märkus: rakendused ei tööta gruppidega alati korralikult.

Nähtamatu – peida ja loeInstallige Google Playsse

Kui leiate sõbra nutitelefonist nähtamatu, on teie sõnum tõenäoliselt läbi loetud, isegi kui te vastust ei saa.