Kuidas videote ja fotode vaatamine HEVC-s või HEIF-is tasuta Windows 10-s

Kuidas videote ja fotode vaatamine HEVC-s või HEIF-is tasuta Windows 10-s

Uus HEVC-vorming võtab küll poole vähem ruumi, kuid see teeb teile endiselt peavalu neile, kes faile arvutisse edastavad

Alates iOS 11 (alates iPhone 5 jaoks X), on iPhone'i omanikud, kellel on ka personaalarvuteid, kogenud mõningaid probleeme, kuna opsüsteem on jätnud traditsioonilise vormingu .JPG (JPEG) uue vastuvõtmise jaoks HEIFvõi HEVC, Mis nõuab vähem ruumi ja suudab säilitada kvaliteeti.

See HEIF (Suure tõhususega pildifail, või ülitõhus pildifail tasuta tõlkes) põhineb samal videotihendusel, mis on ka komplektis iOS 11kõne HEVC (Suure tõhususega video kodeerimine või "ülitõhus video kodeerimine"), mis võib kaaluda kuni poole oma eelkäijast. Tehnoloogia on muutumas populaarseks ja on ka jõudmas Galaxy S10.

Ilmselt ei saa te vaikimisi avada kodekit emakeelne rakendus, nt Foto alates Windows 10. Nii et oleme koostanud a giid teile tasuta laienduste abil. Lisaks õpetame teile, kuidas seda oma seadmes aktiveerida Samsung või naaske oma seadme klassikalise .JPG juurde Apple.

Kuidas arvutisse laiendusi installida?

Microsofti enda kauplusest on saadaval tasuta rakendus, mille nimi läheb otse punkti: HEIF-i pildi laiendus.

HEVC on tehnoloogia, mis võimaldab visuaalsetel failidel seadme vähem ruumi võtta

Nagu selgitas Microsoft, laienduslehel:

.Heic-faililaiendiga HEIF-failidesse salvestatud pildid tihendatakse HEVC-vormingus. Selle faili installimiseks on vaja HEVC videolaiendite paketti. Kui HEVC Video Extenses paketti pole installitud, ei saa HEIF-i piltide laiendus .heic-faile lugeda ega kirjutada.

Videofailide (nt HEVC eespool nimetatud), Microsoft see pakub ka tasuta laiendusi.

Huvitav on see, et kui otsite poest ainult märksõna "HEVC", leiate sama rakenduse tasulise versiooni (see näeb välja nagu midagi, mida te ei soovi leida). Nii päästsime teid 3,45 R $ kulutamisest Bill Gatesile.

Pidage meeles, et meie juhendamisel on neid faile võimalik avada aadressil rakendus oma arvuti originaale, kuid ei avane automaatselt teises tarkvaras, mis ei toeta kodekit nii et kui kavatsete seda redigeerida Photoshopnäiteks tuleb ikkagi teisendada.

Kuidas Galaxy S10 vähem ruumi võtta?

Avage rakendus Kaamera ja valige see "Seaded", vasakus ülanurgas. Kerige ekraanil, kuni leiate "Päästevõimalus" või Salvesta valik. Aktiveerige sellel ekraanil HEIF-i foto.

Salvestage fotod HEIF- või HEVC-vormingus

Kuidas kasutada JPEG või H.264 iOS 11 või uuema versiooniga

Kui soovite naasta kodekit klassikaline, eelistades seda võimalust nutitelefonis hõivatud piltide arvu järgi, on üsna lihtne.

Vaheleht V "Kaamera"sisene Reguleerimine. Siis vali "Vorming" ja hiljem "Kõige ühilduvam".

.jpg ja h.264 vormingus iOS 11 või uuemas versioonis

Failid salvestatakse JPEG (pilt) või H.264 (video) vormingus. Kui soovite naasta HEIF / HEVC juurde, avage lihtsalt sama jaotis ja valige "Suur efektiivsus".

Kas see õpetus aitas teie probleemi lahendada? Jäta see kommentaaridesse ja jaga oma sõpradega!