Kuidas virtualiseerida ROM meie enda nutitelefoni sees?

Kuidas virtualiseerida ROM meie enda nutitelefoni sees?

VMOS looduslikud imed, on täiesti tasuta tööriist, mis võimaldab teil Androidi pilte virtualiseerida meie enda mobiilseadmetes. Sellise praktika võimalus on tohutu: alustades ROOT-luba vajavate rakenduste käitamist kuni kahtlase tarkvara katsetamiseni täiesti turvalises keskkonnas. Selgitame, kuidas installida ja loetleda mitmed võimalikud kasutusviisid.

Mida VMOS pakub

Praktilistel eesmärkidel saame nutitelefonidesse Android 5.1.1 virtualiseerimise, mida saab meie nutitelefoni tavalise süsteemi kasutamise jätkamiseks aeg-ajalt minimeerida. Nagu arvutite virtualiseerimisriistadel, näiteks NOX või Bluestacks, on soovitatav kasutada palju mälu, kuna 3 GB muutmälu ja vaba mäluruum on minimaalselt vajalik. Meie VMOS-ile pakutavad ressursid eemaldatakse meie nutitelefonist ajutiselt. Kahe ROM-i käitamine samal terminalil pole lihtne!

CMOS installitakse nagu iga rakendus, isegi kui see on XAPK ja seetõttu peate Uptodowni kaudu installima installima meie rakenduse kaudu. Pärast installimist paluge meil aktiveerida õigused, eriti salvestusruum, mikrofon, kaamera ja telefon. See on väga selge nõue, kuna virtuaalne Androidi levitamine, mille me installime, on täielikult töökorras. Selles saame käivitada rakendusi, helistada ja kaamerat kasutada justkui omamaise süsteemina. Samuti andke meile teada, millal peame lubama spetsiaalsed juurdepääsetavuse load, mis võimaldavad meil Windowsi VMOS-i käitada.

Pärast lubade aktiveerimist ja mõni minut pärast ROM-i installimist pakutavasse ruumi installime oma uue Androidi installi ette, kuhu on installitud ainult Google Play, lihtne brauseri ja rakenduste eksportimise tööriist on väga kasulik, kuna see võimaldab meil importida mis tahes rakenduste virtualiseeritud süsteemid, mille oleme terminali installinud, vältides nende uuesti virtualiseerimisse installimist.

Kuigi see on valikuline, nagu me postituse alguses mainisime, saame virtualiseeritud süsteemis lubada ROOT-i õigused. Selleks peame sisestama arendaja valikud (virtualiseeritud süsteemist!) Tavapärasel viisil: Seaded> Telefoni teave ja puudutage seda võimalust kaheksa korda Ehitage number. VMOS-i taaskäivitamine juurutab süsteemi.

Teine oluline aspekt, mida tuleks arvestada, on ujuvad nupud, millega saame virtuaalseid klahve iseseisvalt juhtida, kui need kattuvad. Tegelikult, olles host-opsüsteemis ja puudutades hõljuvat VMOS-i ikooni, kattub virtualiseerimisega aken. Ja nüüd kõige muljetavaldavam asi: kui me parandame selle, puudutades tihvtiikooni, saame kõnesolevas aknas puutetundlikke liigutusi teha, ilma et peaksime maksimeerima. Hull!

Mille jaoks saan VMOS-i kasutada

  • Mängu uurimiseks: Nagu me juba teame, on MMO aja tĂĽhjendamine, mis pakub mitme kontoga tavasid, mida paljud kasutajad kasutavad mitme profiili samaaegseks haldamiseks. Kuna VMOS töötab taustal ja on juursĂĽsteemist täiesti sõltumatu, on võimalik mängida korraga kahte mängu, sealhulgas sama mängu kahte esinemisjuhtu. See koos võimalusega aknas kõndida tähendab, et saame salvestada kõik ĂĽhele ekraanile.

  • Juurprogrammi käivitamiseks: Isegi kui seda pole pikka aega kasutatud, on endiselt palju rakendusi, mille tööks on vaja ROOT-i luba. Ăślalmainitud protseduuri abil saame aktiveerida superadministraatori õigused ja käivitada tarkvara, kartmata, et meie seadmes juhtub midagi. nagu Las Vegas ĂĽtleb, jääb VMOS-is toimuv VMOS-i.
  • Mitme konto toetamiseks: Kui te ei soovi oma isiklikku elu tööga segada, võite kasutada kõiki oma kontol olevaid suhtlusvahendeid. Sel moel pääseb VMOS-i avamisel lihtsalt teie WhatsApp või Telegram tööle.
  • Võimalikult ohtlike rakenduste proovimiseks: just selle eraldamisvõime tõttu on VMOS-i liivakast ideaalne kahtlaste rakenduste kartmiseks.