contador gratis Saltar al contenido

Kuidas WhatsApi andmeid Androidi iPhone'ile hõlpsalt üle kanda

Kuidas WhatsApi andmeid Androidi iPhone'ile hõlpsalt üle kanda

Kuna seda ei ole võimalik loomulikult teha, võimaldab rakendus MobileTrans WhatsApp-faile Androidi ja iOS-i vahel või vastupidi üle kanda.

Paljud kasutajad peavad andmed rändama WhatsApp oma mobiiltelefonist Android ühe jaoks iPhone kannatavad kahe opsüsteemi vahelise ühilduvuse puudumise ja suutmatuse tõttu originaale üle kanda. Rakendus aga meeldib MobileTrans selle ülesande võimaldamine on suhteliselt lihtne. Seetõttu uurime selles õpetuses, kuidas ülekannet teha.

MobileTrans WhatsAppist andmete edastamiseks

Pärast ostmist MobileTrans, osutus protsess üsna intuitiivseks. Ühendate oma kaks mobiilseadet arvutiga ja vajutate linki Andmeedastus WhatsAppist

Väga intuitiivse paigutuse korral ei tohiks kasutajatel tekkida WhatsApp-andmete ülekandmisel seadmete vahel suuri raskusi.Väga intuitiivse paigutuse korral ei tohiks kasutajatel andmete edastamisel tekkida liiga palju raskusi

Sellel teisel ekraanil on neli võimalust: Whatsapi sõnumite edastamine; "Andmete edastamine mobiililt"; "Reserveerimisteade" või "Taastage seadmesse . Kuna soovime teha otseülekande, vajutage esimest.

Pärast protsessi oodake lihtsalt ülekandmiseks vajalikku aega. Pärast protsessi oodake lihtsalt ülekandmiseks vajalikku aega.

Järgmisele ekraanile sisenedes ühendage lihtsalt mõlemad nutitelefonid ja vajutage nuppu "Start". Valmis, teie andmed Android kantakse üle iOS ja vastupidi.

Tootja sõnul pole neil konkreetset kasutajateavet ja kasutajate andmete kaotus on null. Lisaks on andmete varundamine võimalik ka mitmetes teistes seadmetes, kui see on kasutaja soov.

Varundage WhatsApp

Samuti on väga intuitiivne, et varundamiseks käivitate programmi ja valite arvutiga ühendatud seadmega võimaluse andmete edastamiseks WhatsApp.

Varundamise protsess on praktiliselt identne ülekandmisega. Varundamise protsess on praktiliselt identne ülekandmisega.

Vahetult pärast uue valiku kuvamist, millel on mitu suvandit, klõpsake siis nuppu Varundage WhatsApi sõnumid.

Pärast teilt teabe üleslaadimist WhatsApp ja pärast pildi laadimist on pilt nagu ülaltoodud fotol. Klõpsake nuppu Start ja oodake, kuni protsess on valmis.

Kuidas alla laadida MobileTrans?

seda MobileTrans saadaval Macile ja Windowsile testimiseks tasuta. Saadaval kolmes variandis, tasuline versioon koos WhatsApi ülekandmine maksab 29,95 dollarit aastas Windows , mis võrdub R $ 125,79 ja USD 39,95 USD Mac, mis vastab 167,79 R dollarile.

Sellel tööriistal on sellel jõuluperioodil 40% allahindlus ja on hea öelda, et lisaks sellele WhatsAppSamuti on see võimeline kandma peaaegu kõiki andmeid ühest nutitelefonist teise. Lisateabe saamiseks külastage ametlikku veebisaiti.