Kuidas WhatsAppi grupivestluses privaatselt vastata

Sel nädalal on WhatsApp sõnum versioon saavutatud 2.19.10 ja võitis huvitavaid uudiseid – ĂĽhte neist on kaua oodatud.

Ma räägin võimalusest vastata grupis saadud sõnumitele privaatselt, individuaalsetes vestlustes. Kas soovite lihtsat näidet selle kohta, kuidas see võib olla kasulik? Kuulute gruppi ja üks neist inimestest küsib teilt tundlikku teavet, näiteks teie krediitkaardi numbrit broneeringute jaoks, mille teete teie nimel. Numbri panemise asemel on kõigi grupis osalevate inimeste jaoks teabe nägemiseks ideaalne saata sõnumeid ainult neile, kes seda küsivad.

Varem võite oma grupivestluste kaudu isegi puudutada inimese nime / numbrit ja valida suvandi „Vestelge [fulano/número]Nüüd on see aga veelgi parem, sest on olemas võimalus vastata „privaatselt”.

Vasta privaatselt saidil WhatsApp

Kõik, mida peate tegema, on nagu ma ĂĽtlesin, puudutage inimese nime / numbrit ja oodake mõni sekund, kuni menĂĽĂĽ ilmub. Seejärel puudutage lihtsalt valikuid „Muu” ja „Vasta privaatselt”. Seda tehes vastate ise kĂĽsimusele või kontaktaotlusele – erinevalt varem kasutatud suvanditest, kus lihtsalt saadate sõnumi ilma ĂĽlaltoodud kĂĽsimuse / taotluseta.

Kas pole tore? Versioon 2.19.10 sisaldab ka kahte muud uut funktsiooni: foto või video redigeerimisel võite kleebise lisamiseks puudutada emotikonide ikooni; ja nüüd vahekaardilt Staatus, Kontaktide värskenduste eelvaate kuvamiseks saate kasutada 3D Touchi.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon