Kuidas WhatsAppiga rääkida tundmatu numbriga

Kuidas WhatsAppiga rääkida tundmatu numbriga

WhatsApp on suhtlusvahend, mida spetsialistid ja ettevõtted kasutavad laialdaselt. Selle ainus puudus on see, et kellegagi, kellega te ei tea, vestlemiseks peate selle kõigepealt lisama meie kontaktide loendisse, et see ilmuks rakenduste loendis ja seejärel saaksite vestlust alustada. Rakendus Klik2hat vältige seda ebamugavust, lubage meil vestelge WhatsAppi kaudu tundmatu telefoninumbriga, ilma et peaksite seda loendisse lisama, lisaks mõned lisafunktsioonid, näiteks võime programmeerida sõnumeid või alla laadida lugusid meie kontaktidelt.

Kui rakendus on installitud, peame valima sisestatava numbri riigi – ainult sobiva eesliite lisamise eesmärgil – ja sisestama seejärel saadetava sõnumi kõrvale kogu telefoninumbri. Seda tehes on meil Whatsappis avatud vestlusaken ja seejärel saame seal jätkata.

Mis puutub muudesse funktsioonidesse, siis kui vajutame nuppu “Saada kohe”, vajutame nuppu “Saada hiljem” tarnegraafik kindlaks ajaks, veel ĂĽhe asjaga. Aega saabudes ei saadeta sõnumit automaatselt, kuid meie seadmesse ilmub teade, mis seda puudutades sõnumi saadab.

Teine huvitav omadus on ülalnimetatud võimalused salvestage meie kontaktide loodud lood WhatsAppi, Mis iganes see ka on. Selleks peame ekraani paremas ülanurgas puudutama samanimelist nuppu, et näha kõiki meie kontakti poolt praegu aktiivseid lugusid. Ühe neist puudutamine võimaldab meil kohapealt alla laadida.