Kuidas WordPressiga veebisaiti luua? [Passo a passo]

Kuidas WordPressiga veebisaiti luua? [Passo a passo]

Kui soovite oma sissetuleku täiendamiseks omada veebisaiti või ajaveebi, võib WordPressi abil veebisaidi loomise õppimine olla parim valik.

Lugege edasi ja lugege, kuidas seda platvormi oma eelise jaoks täiusliku veebisaidi loomiseks kasutada!

1. Otsustage, milline on teie turg

Veebisaidi loomise esimene samm on kindlaks teha, milliseid turge see hõlmab. Kahe peamise teguri põhjal saate valida palju valikuid: kui palju teile teema meeldib ja kui palju konkurentsi leiate.

Teisisõnu ei pea te lihtsalt valima midagi, mis teile meeldib, ja teil on huvi kirjutada ja teavet otsida, ning proovige vältida kellegi loomist turul, mis on juba küllastunud.

Oluline on osata täpselt leida, kuidas edukat blogi luua, et teada saada, millised turud sobivad. Valikuvõimalusi on palju.

Wpromote uuringute põhjal on allpool loetletud kõige sagedamini sihitud ajaveebialad. Pidage meeles, et teemad on riigiti väga erinevad.

Määrake oma turg Kuidas luua WordPressi saiti

2. Valige domeen

Põhiline, kuidas WordPressiga (või mõne muu platvormiga) veebisaiti luua, valides domeeni, mida selle jaoks kasutate. Seda tuleb teha enne platvormi installimist hostimisteenusele.

Domeenile, lĂĽhidalt – teie saidi nimele Internetis, on lisatud mitu laiendit, näiteks .com.br, .com või .net. Need pole kõik samad või neil pole ĂĽhesugust eesmärki, kuid ĂĽldiselt näitab ".com.br", et sait on pärit Brasiiliast, samas kui ".com" ja ".net" on rahvusvahelised ega näita kodakondsust.

Domeeni valimiseks peate kasutama sellist veebisaiti nagu Registro.br, et kontrollida, kas see on saadaval ja kas seda saab osta. Kui te ei soovi ".com.br" veebisaiti, soovitame Hostgatorit.

Valige domeen Kuidas veebisaiti WordPressiga luua

Domeenivaliku protsessis on vaja järgida ka mõnda peamist soovitust:

  • See peab olema lihtne ja kergesti meeldejääv;
  • Ă„rge kasutage kahte ĂĽhesugust tähte koos, nagu saidil "designnovidades.com.br", sest see võib lugemisel segadusse ajada;
  • See peab olema lĂĽhike ja hõlpsasti kirjutatav, sest keegi ei taha väga pikka nime kirjutada ega meelde jätta. Näiteks AllDesignNews.com oleks halb valik. Eelista newsdesign.com.br;
  • PEALKASUTAMINE registreeritud kaubamärk domeenis, Facebook,Google,ApplevõiMicrosoft.

3. Valige hostimisteenus

Hea hostingu valimine on väga oluline neile, kes soovivad veebisaidi luua WordPressiga, kuna see tagab, et teie veebisait on alati aktiivne ega nakatu kunagi.

Seetõttu on tungivalt soovitatav kasutada rahvusvahelisi teenuseid, näiteks Hostinger. See on üsna odav, kuna see maksab ainult 6,95 dollarit kuus ja on väga usaldusväärne.

4. Installige WordPress Kuidas veebisaiti WordPressiga luua

WordPressi installimine on esimene tõeline samm veebisaidi loomiseks ja installimiseks. Sellel on kaks võimalust: parima klõpsamise serveris saadaoleva ühe klõpsuga installimise kasutamine või käsitsi installimine, mis annab teile rohkem kohandamisvõimalusi.

Installige WordPress

Käsitsi installimiseks laadige WordPress kõigepealt alla ametliku veebisaidi kaudu, pakkige fail lahti ja nimetage ümber wp-config-sample.php jaokswp-config.php. Laadige kõik hostikonto failid kausta üles avalik_html.

Nüüd klõpsake nuppu MySQL andmebaasAndmebaasi loomiseks valige sellele nimi, looge administraatori kasutajanimi, valige tugev parool ja seostage registreerimine loodud andmebaasiga.

Seejärel minge faili ekstraheerimise juurde ja muutke seda wp-config.phplisage kasutajanimed, paroolid ja andmebaaside nimed. Salvestage ja laadige üles, asendades faili sama nimega. Nüüd sisestage domeen hostimisteenuses ja oletegi valmis!

5. Valige oma veebisaidi teema

Kui soovite raha teenimiseks luua WordPressi saidi, on teema valimine väga oluline. Teema lisamiseks avage lihtsalt WordPressi juhtpaneel, kus näete kõiki navigeerimismenüüsid.

klõps Välimuson kellTeema, kus saate otsida saidilt soovitud teemat. Otsimist on võimalik menüü abil kitsendada"Filtreeri funktsioonid", mis võimaldab teil leida ideaalse teema. Kui soovite teemasoovitust, on meil teie saidi parimate WordPressi teemade loend!

Valige oma veebisaidi teema. Kuidas WordPressiga veebisaiti luua?

6. Kirjutage kvaliteetset sisu

Kas teil on blogi või müügi veebisait, on teie sisestatud sisu kvaliteet väga oluline. See tähendab, et peate oma peamise teema kohta kirjutama asjakohaseid ja aktuaalseid asju.

Blogi pidamise osas on väga oluline avaldamise järjepidevus, olgu see üks postitus päevas, üks nädalas või üks kuus.

7. Valige monetiseerimismudel

Neile, kes soovivad teada, kuidas luua WordPressi saiti, et oleks võimalik teenida lisatulu ja töötada kodust, on väga oluline valida kõige sobivam monetiseerimismudel. Seal on kaks mudelit:

  • Kaudne monetiseerimine: See on mudel, mida kasutatakse professionaalsetes ajaveebides teie teenuste avaldamiseks. Selle eesmärk on teie reklaamimine, kuid tulu tuleb välistest allikatest (nende teenuste osutamine ja neile laekunud maksed);
  • Otsene monetiseerimine: See on kõige sagedamini isiklikes ajaveebides ja ajaveebide kirjastamise artiklites. Tulu teenimiseks töötate sidusprogrammide või Google'i reklaamidega.

Kas teile meeldib meie juhend WordPressi abil veebisaidi loomiseks?

Jätame kommentaari, kui saame teid aidata ja kui te juba platvormi teate. Ärge unustage vaadata meie täielikku juhendit veebis lisatulu teenimise ja eduka ajaveebi loomise kohta!