Külastasime näitust "Steve Jobs: Visiooniline"; tea, mida temalt oodatakse

Külastasime näitust "Steve Jobs: Visiooniline"; tea, mida temalt oodatakse

Eile, 27. märtsil peatusime Priscila ja minu juures Pier Mau (täpsemalt kell Turismimaja) säritust hoolikalt uurida "Steve Jobs: visiooniline". FullBrandi töötajad, Brasiilias näituste loomise ja korraldamise eest vastutavad töötajad võtsid meid väga hästi vastu (muidugi partnerite ja sponsorite abiga).

Näitus

Punkti jõudmiseks: ärge oodake suuri eksponaate, suurtel aladel, nii et peate pühendama tunde kogu näituse uurimisele.

Mitte. Nagu me ütlesime, on Jobi elus umbes 1000 m (kaks korrust) jaotatud kuueks alaks / hetkeks, kus on fotod, pressimaterjalid (ligi 70 ajakirja kaanet), filmid ja ajaloolised tooted (umbes 30 (Macintoshist iPadini)), mis räägivad natuke Apple'i hilise kaasasutaja ja endise juhi trajektoori ja mõtteviisi kohta.

Näitus

Erineva vaatenurgaga eksponaatide ("Äri", "Innovatsioon", "Unistus", "Pankrot", "Konkurents" ja "Vaimsus") jagunemine on üsna huvitav. Räägime narratiivsete rakkude koostatud teadmiste teest, mis annab külastajatele sügavama kogemuse töökohtade universumist. Küll aga ei pea te järgima visiidiks soovitatud järjekorda.

Näitus

Samuti oli näitusel kohal tehnoloogia kasutamine. Lisaks liitreaalsuse ajajoonele (iga perioodi jaoks eksklusiivse sisu aktiveerimise kuupäev, mis võimaldab Töödel kuvada terviklikumat elu, mida me ei saa testida, sest kõik on avamiseks endiselt hästi ette valmistatud) saavad külastajad alla laadida ka meCult rakenduse (see on varsti saadaval App Store'is), mis võimaldab juurdepääsu täiendavale sisule, lähtudes selle asukohast hoones (tänu iBeaconi kasutamisele), toimib juhendina ja sellel on vaatamisväärsuste kaart.

Näitus

Arusaadavatel põhjustel on Jobs Apple'iga väga seotud. Kuid juhtivtöötaja / ettevõtja karjäär ei piirdu sellega, nagu me teame. Ja "Unistuse" vaatenurgast teatab ka natuke Pixari ajalugu ja ettevõtte esimene animatsioon "Toy Story", et ka külastajatel on võimalus näha 20 staadioni välja töötatud lühikeset pikslit. Juba "Pankrotis" on meil mitu toodet, sealhulgas Lisa (üks Apple'i kommertsvedudest, kuid see on aluseks Macintoshi loomisele). Competio sisaldab vanade vastete (IBM ja Bill Gates) ja uute (Google ja Samsung) vasteid.

Näitus

Enamik kogudest kuulub Marco Boglione'ile, kes on BasicNeti grupi asutaja ja president.

Samuti on ala, mis on täielikult pühendatud isiklikele esemetele ja fotodele, mille on esitanud geenius Ma, Laurene Powell Jobs; teised rõhutavad töökohtade õnnestumiste arvu (allalaadimised iTunesi poest, kauplused avatud kogu maailmas, müüdud tooteüksused jne). Seal on 620kg kollektsioon, mis visati 1000 meetri ümber, see on kindlasti kohustuslik Ma fännidele ja ühele tema taga olevale geenusele.

Kahjuks ei saanud me kõike kontrollida, sest töötajad tegid endiselt kõvasti tööd, et kõike ette valmistada tänase näituse avamine, 28. märtsil kell 10.00 Kuid see on ikkagi suurepärane põhjus, et naasta kohe kohale, et näha kogu näitust.

See on meie tänu projekti loojatele, kes viisid midagi sellist Brasiiliasse enne teisi riike, see näitus sündis Itaalias ja Brasiilia oli esimene riik, kes selle sai (ja siin on see palju terviklikum).

Huviliste jaoks on seal endiselt näitus "Steve Jobs, visionäär" Rio de Janeiro (Tuurihoone, Mau kai ääres) 28. märtsist 7. maini; pärast seda jätkas ta Niisiis, Paulo koht oli eksponeeritud MIS-is (pildi- ja helimuuseum), 15. juuni kuni 20. august. Ja parim hind sissepääsu eest: ainult R 10 dollarit (õpilased maksavad poole, R $ 5)!