Kummalise ajaga esitlevad Google ja Acer esimest tahvelarvutit, mis on pühendatud Chrome OS-i käitavale haridusele - .br

Kummalise ajaga esitlevad Google ja Acer esimest tahvelarvutit, mis on pĂĽhendatud Chrome OS-i käitavale haridusele – .br

Kõik näitab, et homme esitleb Apple oma haridusüritusel ühte või mitut uut odavat iPadi mudelit, mis on pühendatud koolikeskkonnale. On võimatu öelda, et kellelgi Mountain View's oli see mõte, kui ta otsustas täna reklaamida haridusele keskendunud tahvelarvutit omaenda tahvelarvutiks nimetamiseks, aga noh, siin me siis oleme.

Google teatas täna koostöös Aceriga Vahekaart Chromebook 10, mis täidab täpselt (suhteliselt) odavate seadmete rolli ja on mõeldud eeskätt õpilastele ja / või lastele. Sellel on ka huvitav erinevus: esimene tahvelarvuti, mis tuleb varustada Chrome OS, kuni selle ajani oli süsteem ette nähtud ainult "täielikuks" või hübriidarvutiks.

Riistvara osas ei anna seadmed ootuspäraselt midagi muljetavaldavat: siin on meil 9,7-tolline IPS-ekraan eraldusvõimega 2048 1536 pikslit (piisavalt kiiruseks 264 pikslit tolli kohta), OP1 protsessor Rockchipilt, 4 GB RAM ja 32 GB salvestusruumi koos microSD-kaardi pesa ja kõrvaklappide pesaga (kas ma kuulen amm?). Samuti on kohal 5-megapiksline tagumine kaamera, 2-megapiksline esikaamera, WiFi ja Bluetooth-ühendused, USB-C port ja akud, mis tootja sõnul kestavad tavakasutuses 9 tundi.

Chromebook Tab 10, Aceri tahvelarvuti, milles töötab Chrome OS

Veelgi huvitavam on see tahvelarvuti Galaxy Note nutitelefoni stiilis kehasse manustatud Wacomi pliiats. Pliiats ei ole üks võimsamaid, see on osa, mis ei toeta tundlikkuse taset ja mida ei pea uuesti täitma ega paaritama, vaid see peab täitma oma ülesande aidata õpilasi ülesannete ja märkmetega. Mis puutub Chrome OS-i, siis siin on meil sama süsteem nagu tavaliselt, ilma kohandamiseta (puutetundlikele seadmetele juba väga sõbralik) ja võimalusega käitada Androidi rakendusi, mis on alati huvitav vaatamisväärsus.

Tab 10 Chromebooki müüakse algselt ainult koolidele ja haridusspetsialistidele; see ilmub aprillis USA-s, sama hinnaga kui odavaim iPad (praegu): 330 dollarit. Käivitamine mujal maailmas peab toimuma järgmisel kuul.

Nüüd ootame Ma vastust, kui ta seda näeb.

Engadgeti kaudu