Kümme asja, mida kuulsused jälgijate ja meeldimiste saamiseks Instagramis teevad Sotsiaalmeedia

Kümme asja, mida kuulsused jälgijate ja meeldimiste saamiseks Instagramis teevad Sotsiaalmeedia

Kuulsused kasutavad Instagrami laialdaselt, et fännidega kontakti hoida, tooteid avaldada ja oma pilte reklaamida. Suhtlusvõrgustikud on ka paljude kuulsuste sissetulekuallikas. Seetõttu kasutavad nad nippe ja tegevusi, mis aitavad saada meeldimisi ja jälgijaid. Mõned näited on profiilide värskendamine, räsimärkide ja asukohtade kasutamine, kanalite haldamine ja haldurite kasutamine.

LUGEGE: seitse kuulsust, kellelt on Instagram keelatud; vaata seda

Peale selle pean ma tundma teie publikut ja mõtlema, kuidas neid postitusse kaasata. Järgnevas loendis saate teada kümme asja, mida kuulsused teevad, et saada jälgijaid ja meeldimisi sotsiaalvõrgustikes. Mõnda näpunäidet saab kasutada ka teie profiilil.

Vaadake Instagramis kümme asja, mida kuulsused jälgijate ja meeldimiste saamiseks teevad. Foto: Aline Batista / TechTudoVaadake Instagramis kümme asja, mida kuulsused jälgijate ja meeldimiste saamiseks teevad. Foto: Aline Batista / TechTudo

Vaadake Instagramis kümme asja, mida kuulsused jälgijate ja meeldimiste saamiseks teevad. Foto: Aline Batista / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudi võrdlusega

1. Kasutage räsimärki ja asukohta

Hashtag on viis teie lehe populaarsemaks muutmiseks. Need võimaldavad teie profiilil ilmuda Instagrami siltidega otsingutulemustes, aitavad sisu levitada ja suurendavad selle nähtavust. Parima hashtagi kasutamiseks fotodel valige sõnad, millel on teie postitusega midagi pistmist, ja järgijad, keda soovite meelitada. On mitmeid rakendusi, mis aitavad teil leida märksõnu, mida teie vaatajaskond kõige rohkem otsib, et neid lisada piltide pealdistesse või kommentaaridesse.

Sama asi kehtib asukoha kohta. Kui tähistate koha fotol, kipub see ilmuma rohkematele inimestele ja meelitab seega rohkem meeldimisi ja uusi jälgijaid.

Instagrami haldur aitab välja töötada spetsiaalselt võrgustike loomise plaane, muutes kontod professionaalsemaks. Selle tarkvara pakutavate funktsioonide hulgas on postituste ja lugude ajastamine, parim aeg postitamiseks, kommentaaride jälgimiseks ja neile vastamiseks ning isegi automaatne sõnumite saatmine. Mõned tööriistad tasuliste võrkude automatiseerimiseks, kuid endiselt on tasuta valikuid, mis aitavad hallata Instagrami.

Üks viis jälgijate meelitamiseks, visuaale meelitades. Seetõttu võib organiseeritud Instagrami voo omamine olla hea eristaja uute meeldimiste ligimeelitamiseks. Selleks on mitu viisi: näiteks Beyonci laulja postitab tavaliselt kolm sarnast fotot järjest, samal ajal kui mõjutajal Gabi Brandtil on kombeks ühtsuse säilitamiseks kasutada kujutisel sama filtrit. Näpunäidete esitamisel määrake oma profiili esteetika ja pange tähele, kuidas fotod sööda korraldavad. Nii et kasutage lihtsalt oma loovust.

Beyonc hoiab vooge korraldatud, igaühel on erinev värvistiil ja toon.Foto: Reproduo / InstagramBeyonc hoiab vooge korraldatud, igaühel on erinev värvistiil ja toon.Foto: Reproduo / Instagram

Beyonc hoiab vooge korraldatud, igaühel on erinev värvistiil ja toon.Foto: Reproduo / Instagram

Ärikonto kasutamisel Instagramis on üks peamisi eeliseid suutlikkus jälgida mõõdikuid, et mõista ja optimeerida teie suhtlusvõrgustiku strateegia tulemusi. Seda tüüpi profiilis pääsete muu hulgas juurde sellistele andmetele nagu katvus (teie postitust näinud unikaalsete kontode arv) ja näitamised (postituse koguarv). Brändide ja mõjutajate jaoks on see oluline teave, mis aitab neil paremini jälgida järgijate käitumist. Samuti saab näpunäiteid kasutada ka neile, kes soovivad oma isiklikku profiili suurendada. Väärib märkimist, et kõigil võib olla Instagramis ettevõtte konto, muutke lihtsalt rakenduse seadeid.

5. Looge võistlused ja partnerlussuhted

Üks lihtsamaid viise Instagramis jälgijate saamiseks on loterii tegemine, mis jagab postitust või kasutab räsimärke. Mõned mõjutajad teevad tavaliselt koostööd teiste kasutajatega ja peavad seda loosimise üheks nõudeks, et osalejad järgiksid mõlemat profiili. Muud osalemise valideerimise reeglid nõuavad tavaliselt näiteks sõprade sildistamist või lugude postituste jagamist.

Enne oma profiilil pildi tegemist on hea pöörata tähelepanu reeglitele. Alates 13. detsembrist 2018 on vaja Brasiilia rahandusministeeriumilt taotleda luba koos toimingute eest vastutava isiku dokumentidega ja kontrollimistasude maksmise tõendiga. Kuni selle ajani on vaja dokumendid saata Caixa Econmica Federalile. Kui loteriivorming ei anna oodatud osalust, proovige vahelduvaid auhindu, integreeritud võrgustikke, osalemistingimusi või -tingimusi.

6. Tehke sponsorreklaam

Spondeeritud reklaamid on postitused, mis ilmuvad uudistevoogudes, vahekaardil Avastamine või lugudes, pildi- või videoformaadis, reklaamides ettevõtte tooteid või teenuseid. Kuulsused, kes on mitme kaubamärgi omanikud, reklaamivad tavaliselt postitusi, nii et need ilmuvad inimestele, kes otsivad sellele sarnast sisu. See on viis toote nähtavamaks muutmiseks.

Väärib märkimist, et igaüks saab oma väljaandeid sponsoreerida. Selleks on teil lihtsalt vaja ettevõtte kontot ja raha, mida investeerida.

Instagrami elu on lihtne ja kiire viis suhelda oma publikuga kõikjal. See funktsioon võimaldab teil otseülekandeid voogesitada, selle asemel, et videoid hiljem saata. Sel viisil saab publik reaalajas jälgida ka kuulsat kuulsust, lisaks suhelda kommentaaride ja reaktsioonidega. Tänapäeval võimaldab suhtlusvõrgustik isegi pärast lugude salvestamist päästa ja jagada lugude lugudes.

8. Kommenteerige kuumaid teemasid

Praeguste teemade kommenteerimine võib tekitada klikke ja meeldimisi inimestelt, kes jagavad teiega samu ideid. Kuulsuste puhul võib mõne teema, näiteks poliitika kohta seisukoha võtmine olla oluline, et meelitada ligi uusi arvamust toetavaid järgijaid. Lisaks on teiste profiilidega suheldes, näiteks kommentaaride kaudu, oluline näidata, et olete aktiivne inimene sotsiaalvõrgustikes.

9. Jagage oma postitusi teistes sotsiaalsetes võrgustikes

Võrgu levitamine teisele on oluline, et jälgijaid hoitaks eeskätt nende meedias toimuvaga. Hea viis avalikkuse kaasamiseks on paluda Facebookil kommenteerida näiteks nende viimaseid Instagrami fotosid. Hoiatage, et teistes võrkudes uue sisu omamine on ka viis, kuidas julgustada inimesi juurdepääsu teie muule sotsiaalmeediale, et seda kontrollida.

Rihanna jagas oma Facebooki fotot, kuid tähistas Instagrami "@", mille ta postitas uuesti Foto: Reproduo / InstagramRihanna jagas oma Facebooki fotot, kuid tähistas Instagrami "@", mille ta postitas uuesti Foto: Reproduo / Instagram

Rihanna jagas oma Facebooki fotot, kuid tähistas Instagrami "@", mille ta postitas uuesti Foto: Reproduo / Instagram

Instagram Stories on tööriist, mis võimaldab fotosid või videoid avaldada kuni 15 sekundit. Need postitused on saadaval ainult 24 tunni jooksul ja tähtaja saabumisel kustutatakse need automaatselt. Just sel põhjusel sobib see tööriist suurepäraselt igapäevaste asjade levitamiseks, mis tavaliselt söödasse ei satu – midagi sellist, mis on ĂĽldtuntud seas.

Lisaks pakub Stories mitmeid ressursse, mis aitavad kaasa avalikkuse kaasamisele, mis võib suurendada ka teie profiili katvust, sealhulgas küsimused ja küsitluskleebised ning mängufiltrid, mida jälgijatega mängida.

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda