KĂĽmme funktsiooni, mida WhatsAppis oodati, ei eeldatud avaldamist

WhatsApp teeb pidevalt värskendusi, et platvormi uusi funktsioone sisestada. Vaatamata sellele ei kuulu mõned rivaalides olevad funktsioonid, näiteks Telegram, maailmas enimkasutatavate kullerite hulka. Seda näiteks pimedas režiimis, saadetud sõnumite redigeerimise võimaluse, kleebiste (kleebiste) kategoriseerimise võimaluse või isegi fotode ja videote jagamise vaatamise ajalise piiranguga.

Veel ĂĽks funktsioon, mida kasutajad soovivad, on midagi pistmist nostalgiaga. Kas olete kunagi mõelnud, milline oleks see, kui teie sõbrad hoiaksid telefoni tähelepanu, nagu see on MSN-is võimalik? Või “võrguĂĽhenduseta” ja peidate veebivestluse oleku? Kontrollige allolevast loendist kĂĽmmet funktsiooni, mis WhatsAppil võivad olla, kuid pole veel välja töötatud.

WhatsAppi testifunktsioon, mis varjab “igavaid sõpru”

Kuidas WhatsAppi digitaalselt avada;  tea, kuidas aktiveerida

Kuidas WhatsAppi digitaalselt avada; tea, kuidas aktiveerida

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Tumedat režiimi rakendavad mõned rakendused ja isegi iOS 13 ja Android 10. Funktsioon jätab süsteemi liidese tumedaks värvipaletiks, kasutades musti ja halli toone, et muuta vaatamine öösel ja ka pimedas keskkonnas mugavamaks. säästa energiat. WhatsAppi peamine konkurent Telegram on seda funktsiooni kasutanud alates 2018. aastast. Rahvusvahelise ajakirjanduse andmetel on WhatsApp testinud konfiguratsiooni juurutamist alates käesoleva aasta augustist ja see on vastavalt spetsiaalse veebisaidi andmetele WABetaInfo, 95% valmis teemadega, saab igal ajal uue asja käivitada. Endiselt ootel.

1/7 WhatsAppi pimedas reĹľiimis on jäädvustatud spetsiaalse veebisaidi WABetaInfo poolt – Foto: Reproductions / WABeta Info

WhatsAppi pime reĹľiim on jäädvustatud spetsiaalse veebisaidi WABetaInfo poolt – Foto: reprodutseerimine / WABeta teave

2. Korraldage kleebised kategooriate järgi

Alates turule toomisest 2018. aasta oktoobris on kleebised olnud WhatsAppi vestluste hitt. Kuller kogub aga kõik ühele põhilehele salvestatud kleebised. Võimalus luua kaustade kaustu või kleebiste kategooriaid hõlbustab korraldamist ja hõlbustab vestlusi piltide abil. On tõsi, et kullerid eraldavad standardsed kleebised emotsioonidega, kuid kategoriseerimine ei kehti kasutaja loodud üksuste kohta.

2/7 WhatsApp eraldab kleebised emotsioonidega, kuid ei luba kasutajate loodud kleebiseid kategoriseerida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

WhatsApp eraldab kleebised emotsioonidest, kuid ei luba kasutajate loodud kleebiseid kategoriseerida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Ka Telegrami konkurendid ei luba seda kategooriat kategoriseerida, kuid sellel on animeeritud kleebis, mis jääb Mark Zuckerbergi grupisõnumitooja ette esemekleebisele.

3. Redigeerige saadetud sõnumeid

3/7 Telegramil saadetud ja muudetud sõnum – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Sõnum saadeti ja muudeti Telegramis – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Selle funktsioon on olemas ka konkureerivas Telegramis, kasutaja soovib pärast saatmist sõnumite redigeerimise võimalust. Selle funktsiooni abil on võimalik kirjavigu parandada või end paremini väljendada, kui on mingeid kahtlusi. Segaduste vältimiseks sildistatakse sõnumid mõistega “redigeeritud”, tehes selgeks, et need pole algtekst. WhatsAppis on väsitavam alternatiiv kõigi sõnumite kustutamine ja sisu ĂĽmberkirjutamine.

4. Saada vestluses ennasthävitavaid fotosid ja videoid

See funktsioon ilmus Snapchatis ja selle lõid Telegram, Messenger ja Instagram, kuid siiani pole see WhatsAppis ilmunud. Selle funktsiooni abil on võimalik vestluses saata fotosid ja videoid, mis vaatamise ajal ennast hävitavad. Saatja määrab kuni ühe minuti pikkuse aja, mille jooksul saaja peaks sisu vaatama. Perioodi lõpus hävitab kuller meedia ja inimene ei näe enam.

4 7-st mitteametlikust MSN Messengeri rakendusest on Microsofti Messengeri ressurss uuesti avaldatud – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Mitteametlik MSN Messengeri rakendus avaldas Microsofti messengeri ressursi uuesti – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kas olete kunagi ette kujutanud, mis tunne oleks MSN-funktsioonide olemasolu WhatsAppis? 2000. aastate põlvkond sooviks meelitada kellegi tähelepanu kullerile, et ta reageeriks ja ei jätaks teda vaakumisse. Teine võimalus on näidata muusikat, mida kasutaja parasjagu kuulab, või kasutada vestluse naljakaks muutmiseks animatsiooni Winks.

Teine funktsioon, mis töötas MSN-i ajal, oli võimalus muuta vestlusteksti fonti ja värvi. Tänapäeval võimaldab WhatsApp isegi teksti paksuks, kursiiviks või allajoonituks muuta. Kuid fondi muutmiseks on vaja üle minna välisele rakendusele, töömahukamas etapis.

7. Määrake aeglase ühenduse korral videokvaliteet

5/7 Telegrami video eraldusvõime muutmise võimalused – Foto: reprodutseerimine / Marvin Costa

Video eraldusvõime muutmise võimalus telegrammil – Foto: reprodutseerimine / Marvin Costa

See funktsioon on Telegramis ja võimaldab teil loomulikult muuta saadetava video eraldusvõimet, võib selle suurust andmete säästmiseks vähendada või aeglaste ühenduste saatmisel kiirendada. Messengeris on võimalik valida tihendusaste Full HD (1080p) ja 240p vahel. WhatsAppis toimingu läbiviimiseks on vaja videot välise tööriista abil vähendada.

8. Minge võrguühenduseta

6/7 WhatsApp ei võimalda võrguĂĽhenduseta kasutamist – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp ei luba võrguĂĽhenduseta kasutamist – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp võimaldab teil sõnumite lugemiseks isegi sinise linnukese eemaldada, kuid ikkagi on võimatu minna võrguühenduseta ja varjata oma veebis olekut messengeris. See ei aita: kui kasutaja rakenduse avab, näib olek kohe aktiivne, mis ei luba nähtamatul kontaktide eest peita.

7/7 Lingi vaatamine kiirvaates – Foto: reprodutseerimine / Helito Bijora

Lingi vaatamine kiirvaates – Foto: reprodutseerimine / Helito Bijora

See funktsioon võimaldab teil linkidele juurdepääsemisel koheselt Interneti-lehtedele juurde pääseda. Facebookis ja Telegramis esitletuna pole see funktsioon veel saadaval WhatsAppis, mis avab lingid väljaspool rakendust otse brauseris. Lisaks aja kokkuhoiule salvestab Instant View ka mobiilandmeid.

10. Hoiatus, kui keegi vestluse prindib

Selle ressursi vabastamine võib tekitada vaidlusi rahulolevate või kohkunud kasutajatega. Nagu Snapchat ja Instagram Direct, saab ka WhatsApp teid hoiatada, kui sõber võtab vestlusest väljatrükke. See funktsioon ei taga üksikute või grupivestluste täielikku privaatsust, kuid hirmutab ekraani kuvamisel teist inimest, teades, et teisi kontakte teavitatakse. Sel ajal anti välja trükiseid, mis võimaldasid kõiki kullerivestlusi täielikult reprodutseerida.

WhatsApp: millised funktsioonid rakenduses veel puuduvad? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse