Instagrami filtreid ei kuvata: vaadake, kuidas probleeme lugudes parandada Sotsiaalmeedia

Kümme Instagrami funktsiooni, millest vähesed inimesed teavad | Sotsiaalmeedia

Instagram on üks kõige tuntumaid ja enim kasutatud sotsiaalvõrgustikke maailmas ning sellel on huvitavaid funktsioone, millest vaid vähesed inimesed teavad. Platvorm, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele, võimaldab näiteks aidata süsteemi algoritmil valida, milliseid fotosid ja videoid on teie rakenduses kõige huvitavam kuvada. Selle sätte saab käsitsi teha vahekaardil Avasta ja jätke voog ainult teile meeldivate väljaannetega.

LOE: Instagramil on funktsioon sõprade puhastamiseks; mõtle selle üle

Muude veidrate funktsioonide hulgas on võimalik näha kõiki teile meeldivaid postitusi, kasutada korraga mitut kontot ja nende vahel vahetada, sõpradelt avaldatud fotodelt sildid eemaldada ja üle maailma kataloogidest lugude jaoks interaktiivseid filtreid leida. . Allpool on nimekiri kümnest Instagrami funktsioonist, millest kasutajad teavad vähe.

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Vaikuse lood inimestelt, keda te ei soovi näha

Instagram võimaldab teil peita lugusid soovimatute inimeste eest. Sel viisil ei kuvata neid kontaktlugusid rakenduse kohal karusellil enam, kui nad midagi avaldavad, järjekorra lõppu tuuakse ja pleekinud värviga. See funktsioon on kasulik tüütute kontaktide ignoreerimiseks, kuid rakendust vabastamata.

Instagrami lugusid saab peita Fotod: Carolina Oliveira / TechTudoInstagrami lugusid saab peita Fotod: Carolina Oliveira / TechTudo

Instagrami lugusid saab peita Fotod: Carolina Oliveira / TechTudo

Kellegi loo peitmiseks puudutage lihtsalt oma profiilifoto ikooni Stories ja valige suvand Silent, mis kuvatakse alumises menüüs. Protseduuri on võimalik teostada ka otse inimese profiilis, koputage Next ja seejärel Summuta. Postitusvoogude summutamine on lubatud, välja arvatud lood.

Instagrami nimesilt on vöötkood, mis tuvastab kasutaja profiili Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesInstagrami nimesilt on vöötkood, mis tuvastab kasutaja profiili Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Instagrami nimesilt on vöötkood, mis tuvastab kasutaja profiili Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Instagrami nimesildid on virtuaalsed vöötkoodid, mis võimaldavad tuvastada teie profiili sotsiaalsetes võrgustikes. Selle pildi kaudu saavad teised kasutajad leida oma konto, millega järgmisena alustada, lugedes mobiiltelefoni kaameraga koodi. Igaüks saab oma nimesildi isikupärastada, pannes oma kasutajanime, nartsissistlikke või muid emotikone. Koodi loomiseks avage seadete menüü ja minge nimemärgendile.

3. Saate postitusteatisi

Instagram saadab teatisi uute väljaannete kohta Foto: Helito Beggiora / TechTudoInstagram saadab teatisi uute väljaannete kohta Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Instagram saadab teatisi uute väljaannete kohta Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kui te ei soovi väga kallilt kontaktilt uut väljaannet maha jätta, aktiveerige lihtsalt postitusteatis. Nii et kui see inimene lisab uusi fotosid ja videoid, saate oma mobiiltelefonile hoiatuse, teatades, et tema profiilil on uus sisu. Funktsiooni aktiveerimiseks avage kontakti profiil, koputage Follow ja minge Notifications. Lisaks voogude postitamisele saab Instagram saata ka teatisi uute lugude, reaalajas videote ja IGTV kohta.

Instagram võimaldab salvestada postitusi hilisemaks vaatamiseks Foto: Gabrielle Lancellotti / TechTudoInstagram võimaldab salvestada postitusi hilisemaks vaatamiseks Foto: Gabrielle Lancellotti / TechTudo

Instagram võimaldab salvestada postitusi hilisemaks vaatamiseks Foto: Gabrielle Lancellotti / TechTudo

Kas teate, millal postitus teile meeldib, kuid olete hõivatud ja ei näe pilti sel ajal hoolikalt? Instagram võimaldab teil salvestada kõik fotod või videod, et neid hiljem hõlpsalt juurde pääseda. Väljaande salvestamiseks puudutage lihtsalt iga pildi all väikest lipuikooni. Foto omanikku ei teavitatud toimingust. Kõik salvestatud postitused salvestatakse teie profiilile ja neid saab paigutada eraldi kaustadesse, mida nimetatakse kogudeks.

5. Eemaldage sõprade sildifoto

Kui teid on sõbra fotol sildistatud, kuid see teile ei meeldi, saate sildi hõlpsalt kustutada. Fotole juurdepääsu saamiseks puudutage oma kasutajanimega silti ja valige suvand Eemalda mind avaldamisest. Pärast seda ei kuvata fotol enam linki teie kontole ega teie profiiliprofiili lehel. Märgi on võimalik ka arvutist eemaldada.

6. Vaadake kõiki fotosid, mis teile meeldivad

Instagram võimaldab teil sotsiaalsetes võrgustikes näha kõiki fotosid ja videoid, mis teile juba meeldivad. Sellel platvormil kuvatakse täielik ajalugu kronoloogilises järjekorras, alates uusimast kuni vanimani. Juurdepääsuks avage oma profiil ja avage seadete menüü. Seejärel avage Conta ja avage väljaanne Publication, mis teile meeldib.

Instagram võimaldab teil jälgida ka fotode hashtage: Carolina Ochsendorf / TechTudoInstagram võimaldab teil jälgida ka fotode hashtage: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Instagram võimaldab teil jälgida ka fotode hashtage: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Lisaks sõprade ja brändiprofiilide jälgimisele võimaldab Instagram jälgida ka hashtage. Nii saate vaadata voos selle sildiga lingitud fotosid, et leida teemaga seotud huvitavaid pilte. Selleks koputage lihtsalt räsimärki ja valige suvand Jälgi. Seejärel näete kõiki silte, mida oma profiilil jälgisite.

8. Kasutage mitut kontot korraga

Instagram võimaldab teil kasutada ühes telefonis kuni viit kontot. Foto: Helito Beggiora / TechTudoInstagram võimaldab teil kasutada ühes telefonis kuni viit kontot. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Instagram võimaldab teil kasutada ühes telefonis kuni viit kontot. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Instagram võimaldab teil samal mobiilis sisse logida kuni viie erineva kontoga. Seega saate samas seadmes kasutada erinevaid profiile, näiteks dix-kontosid. Profiili lisamiseks avage seadete menüü ja toksake Lisa konto. Nende vahel vahetamiseks puudutage lihtsalt teie kohal asuvat kasutajanime või alumises menüüs oma profiilifotot. Seejärel valige lihtsalt kohe vahetamiseks soovitud konto.

9. Aidake algoritmil näidata ainult seda, mis teile meeldib

Sirvige erineva kategooriaga vahekaarte Foto: Nicolly Vimercate / TechTudoSirvige erineva kategooriaga vahekaarte Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Sirvige erineva kategooriaga vahekaarte Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Vahekaardil Avasta kuvatakse fotod ja videod, mis Instagram arvavad teie suhtlusvõrgustikes toimuvast huvides teie profiili huvitavat. Kui leiate aga selles jaotises midagi, mis teile ei meeldi, võite öelda sotsiaalvõrgustikele, et te ei soovi, et seda tüüpi pilt ilmuks. Selleks avage lihtsalt soovimatu pilt, puudutage kolme väikest punkti valikuid ja valige Kuva vähem selliseid väljaandeid. Sel moel saab algoritm aru, et pilt on ebameeldiv ega kuva enam seda tüüpi sisu, jättes voo oma eelistustele.

10. Otsige lugude filtreid kataloogidest ĂĽle kogu maailma

Juurdepääs Instagram Story efektide raamatukogule: Marvin Costa / TechTudoJuurdepääs Instagram Story efektide raamatukogule: Marvin Costa / TechTudo

Juurdepääs Instagram Story efektide raamatukogule: Marvin Costa / TechTudo

Interaktiivsed filtrid ja Instagrami lugude mängud ajavad palavikku ja paljud neist on saadaval digitaalsete mõjutajate profiilides, sõprade, brändide kaudu või isegi platvormi enda kaudu. Siiski on võimalik juurdepääsu raamatukogudele kogu maailmas asuvate kasutajafiltritega, et leida huvitavate efektide jaoks uusi võimalusi. Lisaks kõige kuulsamatele on võimalik leida ka teema järgi järjestatud filtreid, näiteks selfisid, armastust ja kaameratefekte. Galerii juurde pääsemiseks avage kaamera Stories, koputage näofiltri ikooni ja libistage karusell vasakule, kuni jõuate lõpuni. Seejärel koputage valikut Leia efekt.

MakeUseOfi ja Socialnomicsi kaudu