Kümme pilve eelist äri jaoks

Microsofti sponsoreeritud sisu

Kõik, kellel on nutitelefonis e-posti konto või kes laadivad fotosid üles mis tahes rakenduse kaudu, kasutavad pilveallikaid.

Kuid nagu näitas Ipsos Mori uuring, ütles umbes kolmandik vastanutest (töötavad riiklikes VKEdes), et nende ettevõtetes kasutatav infotehnoloogia on ajale jalgu jäänud.

Enam kui 10-aastase kasutusega riistvara, vananenud operatsioonisüsteem, tahvelarvutile või nutitelefonile juurdepääsu puudumine on mõned probleemid, millele enamik uuringus vastanutest tähelepanu juhtis.

Pool (51 protsenti) usub tegelikult, et tootlikkuse suurenemine on üks eeliseid ettevõtetele, kus nad töötavad, kui nad panustavad infotehnoloogiale. Lisaks töötajate rahulolule on tehnoloogiainvesteeringud viinud ka kliendisuhete olulise paranemiseni.

Arvutitega töötavad inimesed on hästi teadlikud aeglaste seadmete pettumusest, mille rakenduste avamine võtab aega, aegunud tarkvara abil, mis ei võimalda sellel rahuldada klientide vajadusi ja hästi positsioneeritud konkurentsi arengut. Sellel pettumustundel on ettevõtte tootlikkusele väga negatiivne mõju.

Uuendamine on väga kulukas, ütlevad IT-investeeringute eest vastutavad isikud. See oleks tõsi traditsiooniliste litsentsimismeetodite, hoolduskulude jms osas.

Kuid siin hakkavad pilvandmeteenuste panused eelist näitama. Madalamad kulud alates paindlikkusest kuni turvalisuseni kaaluvad eeliste loetelu üles hirmud. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad kasu ka sellest, kui suudavad hiiglastega konkureerida.

1 – paindlikkus

Kui te pole veel pilve liikunud, peate suurendama oma kohaliku serveri ruumi. Soetamise, paigaldamise, hoolduse maksumus. Rääkimata sellele operatsioonile kulutatud ajast. Pilveteenuste abil suurendab või vähendab see teenus vajalikku ruumi vastavalt ettevõtte vajadustele teatud ajahetkel. Ja see teeb seda kõike kohe, veebis.

2 – andmete taastamine

Pilves olevad andmed on alati kaitstud ja taastamisest ei saa isegi rääkida, sest tegelikult ei kaota neid kunagi. Kõiki pilveservereid varundatakse pidevalt ja isegi siis, kui teie ettevõtte arvuti plaadi põletab, on teave alati ohutu.

3 – Automaatne tarkvara uuendamine

Pilveteenustes sisalduvat tarkvara värskendatakse alati uusima versiooniga, ilma et ettevõtte töötajad peaksid sekkuma.

4 – Kulude vähendamine serveritega (ruum ja materjalid)

Serveri ostmine tähendab paigaldamist avarasse ja piisavasse ruumi. Pilveserverid asuvad väljaspool ettevõtet, jättes tühja ruumi ettevõtte jaoks kõige vajalikumaks.

5 – Parem koostöö

Suhtlusvahendite kaudu, näiteks Skype, mis võimaldab teil videokonverentse pidada, esitlustega ekraani jagada, saate piirata koosolekutele reisimiseks kuluvat aega. Rühm töötajaid võib luua püsiva kontakti.

6 – töötage kõikjal

Kui teenuseid hostitakse pilves, saate neile kõigile juurde pääseda igast kohast või seadmest. Isegi nutitelefoni kasutades saate kiiremini reageerida, ilma et peaksite ootama, kuni jõuate kontorisse. See võib olla erinevus kliendi võitmise või kaotamise vahel.

7 – jagatud ja kontrollitavad dokumendid

Pilvesse paigutatud dokumendid võimaldavad töötajatel samaaegselt juurde pääseda. E-posti teel esitlustega failide saatmiseks raisatud aeg väheneb oluliselt, kuna töötajatel on juurdepääs samadele failidele ja nad saavad teha koostööd.

8 – Turvalisus

Kadunud või varastatud arvuti on miljoni euro suurune äri. Pilveteenus võimaldab teil oma faile turvaliselt hoida ja saate faile isegi varjatud ketaste pealt pühkida, kaitstes tundlikke dokumente. Lisaks on teil pilveteenustes spetsialiste, kes kaitsevad teie andmeid 24 tundi ööpäevas, erinevalt teie ettevõttesse installitud serveritest.

9 – Konkurentsivõime

Pilveteenused koos alati ajakohaste tarkvaravõimalustega ja keeruka tehnoloogia taseme säilitamisega võimaldavad väikestel ettevõtetel võistelda hiiglastega. Neil on juurdepääs spetsiaalsetele teenustele, millele traditsioonilisel viisil pääsesid vaid suured ja suure eelarvega ettevõtted.

10 – keskkonnajalajälje vähendamine

Serveri energiatarbimine, ise elektroonilise materjali tarbimine, vähendatakse pilveteenuste abil miinimumini. See aitab oluliselt kaasa süsinikujalajälje vähendamisele.