Kuna soovimatud kõned ei meeldi kellelegi, hoolitseb nende eest Truecalleri rakendus

Kuna soovimatud kõned ei meeldi kellelegi, hoolitseb nende eest Truecalleri rakendus

Rämpspostisõnumite või kõnedega tegelemine pole just nutitelefonide kasutajate prioriteetide loendis. Nii et rakendus Truecaller filtreerib soovimatud kõned ja SMS-id, võimaldades teil ühenduda sellega, kes tegelikult oluline on.

Kogukonnapõhise rämpspostiloendiga võimaldab see rakendus teil pidada kõne- ja SMS-vestlusi oma sõpradega, kellel on ka rakendus installitud, mis tuvastab SMS-id tundmatutelt numbritelt. Selleks peate looma profiili.

Neile, kellele ei meeldi SMS-ide, rämpsposti ja telemarketingi kõnede saamine, saavad nad alati rakenduse tuvastatud kontakti blokeerida. Tuvastab automaatselt kõik teile helistavad numbrid, rakenduse kaudu saate häälkõnesid salvestada ka nutitelefoni.

Ja kui kaotate andmeid, võimaldab see rakendus varundada oma kõneajalugu, kontakte ja seadeid ning saate neid isegi Google Drive’i salvestada.

Kui soovite teada saada, kes on teie profiilile juurde pääsenud või ei pea platvormil reklaamidega tegelema, saate alati uuemale versioonile üle minna. Selle rakenduse installimine on aga tasuta ning saadaval Androidile ja iOS-ile.