Kuninga medal, Hiina kuue vikerkaare piiramise kloon …

Julgus, millega stuudiod edukaid mänguvõite ära kasutavad, paneb meid vastamisi näiteks Medali kuningaga, Android-mäng, mis tõmbab peaaegu kõik kuulsa Rainbow Six Siege elemendid ja tõlkige see Androidi terminali jaoks. Mängu saab nüüd avatud beetaperioodil piiranguteta alla laadida ja mängida.

Saaga tundjad tervitavad teid avasüli, sest seisame silmitsi sellega 5 × 5 taktikalist tegevust kus peame lõpetama vastasmeeskonna, kasutades jälgimisdroone, turvakaameraid, kaitsva seina paigutamist, fassaadi kaudu liikuvate hoonete sissetungimist ja paljusid muid tuntud elemente.

See mäng töötab Unreal Engine 4-ga ja kuigi väljundi eraldusvõime on mõnevõrra nõrk, on liides ja suhtlus kolmanda isiku kaamerat kasutavate stseenidega enam kui korralik. Mis puutub mängurežiimidesse, siis leidsime teatud aja jooksul hävimatuid klassikaid, nagu meeskonna surmamäng ning pommide istutamine ja deaktiveerimine.

Selle päritolust on raske palju rääkida, sest mängu ametlikul veebisaidil pole arendaja kohta midagi täpsustatud (TapTapi turul enim reklaamitud mänguga Fla Game Studio). Lõppude lõpuks on teie APK juba saadaval Uptodownis ja seda saab alla laadida ja installida ilma igasuguste geograafiliste piiranguteta.