Kunstnik Billie Eilish pĂĽstitas Apple Musicul uue rekordi

Kunstnik Billie Eilish pĂĽstitas Apple Musicul uue rekordi

Kunstnik Billie Eilish mis muude raadiosaate Beats 1 ja Apple Musicu enda jaoks oluliste toimingute hulgas seab Apple'i jõulureklaamides kasutatud muusika teenuses uue rekordi voogesitatud Proua

Vastavalt Apple'i esitatud andmetele Muusikaäri kogu maailmas, uus album, mida pole veel välja antud, on lisatud enam kui 800 000 kasutaja raamatukokku.

Eelalbumite lisamisega saavad kliendid selle salvestada oma Apple Musicu teeki ja kuulata suvalist välja antud muusikat. Kui terve album ilmus, lisas Apple kontole terve albumi. Võrdluseks on vähemalt täitevvõimu esindaja Oliver Schusseri arvates eellaiendused väga sarnased minevikus tehtud eelostudega, kui muusika ja CD müük oli olulisem kui voogesitatud.

Eilishi meeskond kommenteeris numbrit. Interskoobi asepresident Steve Berman ütles: "Need lisatud arvud on Billie jaoks väga huvitavad ning tõeline kinnitamine kõigele, mida me, kunstnikud, Darkroom, Apple ja Interscope oleme teinud, oleme viimased kolm aastat tööd teinud. Sisemiselt tulemusi kuulates. Selle üle oleme kõik väga uhked ja see paneb meid pingutama, sest näeme täpselt, millised võimalused on.

Eilishi uus album pealkirjaga "KUI KÕIK MEIE SLEEPAME, KUS ME KOHE läheme?" Ilmub 29. märtsil.