contador gratis Saltar al contenido

Kunstnikud petavad Google Mapsi ja loovad võltsitud virtuaalse liikluse; aru saama | Kaart ja asukoht

Google Maps saab funktsiooni leida marsruut Siri abil; vaata kuidas kasutada | Kaart ja asukoht

Kunstnik Simon Weckert pettis Google Maps GPS-i rakenduse ja lõi ühes Berliini osas võltsse liiklusummiku, selgus YouTube'is sel laupäeval postitatud videost (1). Kui Weckert kõndis tänavatel, kandes vankris 99 kasutatud mobiiltelefoni, näitas rakenduses punasega kaetud marsruut väidetavat liiklusummikut selles kohas.

LUGEGE: Google Mapsi konkurendid töötavad võrguühenduseta ja neil on kasulikke funktsioone

Nali sai võimalikuks seetõttu, et Google Maps tuvastas kasutaja mobiiltelefonis aktiveeritud asukoha liiklusala. Kui liikluses on palju selle rakendusega inimesi, muutuvad kaardil olevad tänavad värvi, et teatavatel kellaaegadel ummikutest teatada. Seejärel kasutas Weckert seda mehhanismi, et mängida trikke Google'i kaarditeenuses ja simuleerida liiklust 99 "kasutaja" rakendusega.

Kasutaja kasutab Google Mapsi fotode jälgimiseks liikluse kontrollimise tööriista: Nicolly Vimercate / TechTudoKasutaja kasutab Google Mapsi fotode jälgimiseks liikluse kontrollimise tööriista: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kasutaja kasutab Google Mapsi fotode jälgimiseks liikluse kontrollimise tööriista: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Weckerti videoettepanek on meelde tuletada, et Google Mapsi süsteem ei suutnud samme pakkuda ja takistada halbade kavatsustega inimese juhtunut. Google'i pressiesindaja ütles tehnoloogiasaitidega 9to5Google kokkupuutel, et ettevõte kasutab juhtumit Maps'i liiklusandmete käitlemise edasiseks parandamiseks.

Samuti tuletab ettevõte meelde, et süsteemi uuendati pidevalt erinevatest allikatest, mis olid pühendunud pakkuma kõige põhjalikumaid ja täpsemaid kaarte. Samuti rõhutas ettevõte, et süsteem suutis mõnes piirkonnas autosid ja mootorrattaid eristada, kuid ei olnud valmis autosid tuvastama.

Google Maps on järgmisel laupäeval 15-aastane (8) ja rakendus on oma teele rakendanud mitmeid funktsioone. Tööriistad, mis võimaldavad kontrollida näiteks seda, kas tasuta või villitud liiklus sai kättesaadavaks pärast seda, kui Google ostis 2013. aastal Waze'i konkurendid. Aastate jooksul on integreeritud ka sellised funktsioonid nagu võrguühenduseta kaardid, reaalajas vaade ja parkimismarkerid. rakenduses.

Mis on Waze'i ja Google Mapsi jaoks parim konkureeriv rakendus? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Google Mapsil on ebaharilikud funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta

Google Mapsil on ebaharilikud funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta