Kuo: iPad Pro ja MacBook Pro koos Mini-LED-ekraaniga, ainult aastatel 2020-21

Eelmise aasta aprillis, enne Apple’i juunis peetud peaĂĽritust, oli TF International Securitiesi analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo rõhutanud selle tähtsust Mini-LED jõukuses vidin Apple’ilt. Seni eeldatakse, et uuel Pro Display XDR-il on tehnoloogia, kuid me teame, et see pole päris nii.

Nüüd kordas Kuo paar kuud tagasi oma ennustust ja ütles, et Apple kavatseb turule tuua uue lipulaeva iPad See pärineb MacBook Mini-LED-ekraanidega ajavahemikus 2020. aasta lõpust kuni 2021. aasta keskpaigani, nagu näitas MacRumors.

AnalĂĽĂĽtikute ennustuste kohaselt kasutavad tehnoloogiaga varustatud iPadid ja MacBookid u 10 000 LED-i – palju suurem arv kui Pro Display XDR, mis kasutab 570 LED-taustvalgustit. Täpsemalt on iga valgustuspunkt väiksem kui 0,2 mm.

OLED-ekraan (kasutatakse praegu iPhone’is) lipulaev) pakub värvivalikut, mis on võrreldav Mini-LED-tehnoloogiaga; Apple valib teise võimaluse valikul siiski asjaolu, et see pole haavatav sisse põlenud, probleemi, mida ettevõte ise on kontrollinud iPhone X turule toomisega 2017. aastal.

Veelgi enam, Apple on huvitatud ka Mini-LED-ekraanide ostmisest mitmelt tarnijalt ja mitte enamuselt Samsungilt, nagu praegu OLED-ekraanide soetamisel.

Kui Kuo ennustus osutub õigeks, võime enne Apple’i käivitamist näha veel ĂĽhe põlvkonna iPad Pro ja MacBook Pro ilma Mini-LED-ekraanita. vidin uue tehnoloogiaga, Apple tõi kõigepealt tahvelarvutid.

Kontseptsioon sellest, milline saab olema 16-tolline MacBook Pro

MacBook Pro puhul eeldatakse, et tulevased Mini-LED-idega mudelid seostatakse spekuleeritud 16-tollise versiooniga (eeldatavasti sel aastal, kuid “lĂĽkatud” aastasse 2021). Nagu analĂĽĂĽtikud on jõudnud järeldusele, on uuel sĂĽlearvutil tõenäoliselt täiesti uus disain, õhemad raamid ja naasmine käärklaviatuuri juurde. Kas see on õige? Eks näeme hiljem.