Kuo: Mini-LED-ekraanidega toodete turule toomine lükatakse pandeemia tõttu edasi 2021. aastani

Kõik algas eelmise aasta lõpus, kuulujuttudega uue Apple’i toote võimalikust turule toomisest Mini-LED-ekraan (näiteks iMacs, MacBooks Pro ja iPads Pro) aastal 2020. Sel ajal oli see spekulatsioon ĂĽsna positiivne, kuid need ennustused hakkasid tuhmuma, kui uus pandeemia koroona viirus (COVID-19) jätkus muu hulgas.

Nüüd, TF International Securitiesi tuntud analüütik, Ming-Chi Kuoütles Apple, et võib olla uue tehnoloogia abil oma turulejõudmise ajakava edasi lükanud 2021just pandeemia põhjustatud negatiivsete tagajärgede tõttu tootmisliinile ja muidugi majandusele.

AnalĂĽĂĽtik selgitas investoritele, et Apple’i tarneahela (eriti näidikute) kontrollimine näitab, et tehas valmistub Mini-LED-ekraanide kiipide masstootmiseks selle aasta kolmandas kvartalis, millele järgneb ekraani kokkupanek 2020. aasta viimasel kolmel kuul ning viimane tootmisetapp võib potentsiaalselt edasi lĂĽkata. kuni 2021. aasta alguseni.

Hoolimata võimalikest muudatustest Apple’i Mini-LED-plaanides ĂĽtles Kuo, et pandeemia ei too kaasa selle tehnoloogia pikaajalise käivitamise strateegias muid komplikatsioone:

Usume, et investorid ei peaks Mini-LED-i ajakavaga viivitamise pärast liiga palju muretsema, sest see on oluline tehnoloogia, mida Apple järgmise viie aasta jooksul propageerib, isegi kui pandeemia mõjutab ajakava lühiajaliselt, ei ohusta see seda suundumust. [de implantação do Mini-LED] pikaajaline.

Kuo lõpetas, öeldes, et Mini-LEDi kasutuselevõtt võib 2021. aastal kasvada 300% ja järgmisel aastal kuni 225%, mis näitab, et Apple kavatseb mõne toote puhul isegi tehnoloogia kasutamist laiendada.

Suhteliselt uus Mini-LED-ekraan on õhem (võrreldes tavapäraste LED-ekraanidega) ja pakub samu eeliseid kui olemasolevad tehnoloogiad (näiteks OLED), sealhulgas kõrge reprodutseerimissagedus, samuti usaldusväärsem värv ja kontrastsus.

AppleInsideri kaudu