Küps portugallane on see, kes veedab Euroopas vähem aega videomänge mängides

Wave Makeri poolt läbi viidud 2018. aasta Live Paneeli uuring keskendus ajale, mida inimesed veedavad päevas videomängude mängimiseks. Uuring põhineb 18–65-aastastel kodanikel, esindades kokku 2,8 miljonit inimest Saksamaalt, Austriast, Belgiast, Taanist, Hispaaniast, Soomest, Prantsusmaalt, Kreekast, Hollandist, Ungarist, Iirimaalt, Itaaliast, Norrast, Poolast. , Portugal, Ühendkuningriik ja Rootsi.

wave tek maker “data-title =” wave maker – täiskasvanud portugallased on need, kes kulutavad Euroopas vähem videomänge – SAPO Tek ”> laine tegija tek

Uuringu kohaselt on Euroopa keskmine videomängude mängimiseks kulutatud aeg 22 minutit, arvestades ülalnimetatud riike. Riigid, kus mängijad veedavad konsoolide või mängudega arvutite ees rohkem aega, on Inglismaa ja Rootsi, kus on 28 minutit ehk kuus minutit rohkem kui keskmiselt. Hispaania järgis keskmiselt 25 minutiga.

Portugal on üks vähem mänginud riike, keskmiselt 18 minutit. Ühise infograafiku järgi on portugallastest madalamad vaid Holland, keskmiselt 17 minutiga. Prantsusmaa on keskmisest minutist madalam, näiteks 21 minutit.

Uuring kinnitas ka seda, et 18–24-aastased rühmad veetsid päevas rohkem aega mängides, keskmiselt 43 minutit.

Pidage meeles, et see uuring põhineb väga suurel universumil ja hõlmab vanemaid inimesi, kes pole võib-olla kunagi mänginud. Lisaks on käesolevas uuringus videomängudega seotud teema kõrvale pandud selle tööstusharu peamine eesmärk, nimelt alla 18-aastased noored.