Küsige vanematelt ja sõpradelt muudatusi?  MB WAY abil muutub see lihtsamaks

Küsige vanematelt ja sõpradelt muudatusi? MB WAY abil muutub see lihtsamaks

“Ema / isa, mul on vaja 10 eurot” on fraas, mida kuulevad sageli teismelised lapsed, kes on umbes temavanused. Kui mõni aasta tagasi oli rahakoti vahetuse ĂĽleandmine tavapärane, on MB WAY asendanud raha kiire ja praktilise elektroonilise rahaĂĽlekandega neile, kellele on juba installitud deebetkaart ja rakendus. NĂĽĂĽd SIBS “institutsionaliseerib” protsessi ja on rakenduse juurutanud viisi, kuidas otse tellimusi esitada, ilma et oleks vaja helistada või sõnumeid saata väljaspool rakendust.

Valikuga „Rahataotlus“ kaasneb veel üks uudsus „Jaga kontot“, mis, nagu nimigi ütleb, võimaldab kontot jagada ja sõpradelt osa nende huvidest küsida, täites meeldetuletusega, kuni summa on üle kantud. Mõlemad on saadaval novembris MB WAY rakenduse värskenduses, millel on juba üle 975 000 aktiivse kasutaja, nagu täna kinnitas SIBSi kommunikatsioonidirektor Maria Antónia Saldanha ajakirjanikele ettevõtte innovatsioonikeskuse külastuse ajal. .

“Pöörame alati tähelepanu sellele, mida meie kasutajad meilt kĂĽsivad,” selgitab Maria Antonia Saldanha, öeldes, et rahaĂĽlekanne on rakenduse kõige enam kasutatav funktsioon ning alles oktoobris ja tänaseks on tehtud 930 tuhat ĂĽlekannet. Ehkki ta ei soovi kogusummat ettemaksuks teha, kinnitas kommunikatsioonidirektor SAPO TEK-ile, et keskmine tehingu väärtus on umbes 20 eurot. “See on väga lihtne viis raha ĂĽlekandmiseks ja seda saab kasutada paljudes olukordades,” lisas ta.

MB WAY-l on juba üle 975 tuhande aktiivse kasutaja ja SIBS valmistub tähistama miljoneid kasutajaid, mis on oluline verstapost. „Kui käivitasime MB WAY [em outubro de 2015] kodupanga kasutajaid pole miljonit […] oleme aidanud arendada ka juurdepääsu elektroonilisele pangandusele.

Maksa nutikellaga, kuid ainult Samsung Geariga

SIBS demonstreeris täna ka uut nutikellade rakendust, mis on Samsungi jaoks välja töötatud oma käikude jaoks ja mis on täna saadaval. See rakendus on saadaval Samsungi rakenduste poes ja võimaldab teil kella kasutada POS-maksete tegemiseks, sarnaselt MB WAY rakenduses juba kasutatuga.

mbway payment smartwatch tek “data-title =” mbway payment smartwatch tek – kĂĽsige vanematelt ja sõpradelt muudatusi? MB WAY – SAPO Tech ”> abil on see lihtsam mbway makse nutikell tek

„Arendasime selle funktsiooni Samsungiga kellade jaoks […] on mõistlik ühineda nende uuenduslike jõupingutustega maksmisel, ”kinnitas Maria Antónia Saldanha. Kuid eesmärk on laiendada selle rakenduse kasutusala nii Androidi kui ka Apple Watchi nutikelladele, ehkki sellel NFC kasutusega platvormil on mõned piirangud.

SIBSi kommunikatsioonidirektor usub, et inimesed otsivad maksekaartide koju jätmise mugavust ja maksmise võimaldamiseks oma käekellade või mobiiltelefonide kasutamist. Ettevõte läks veelgi kaugemale ja pakub 2019. aasta märtsis veelgi täpsemat funktsionaalsust, kusjuures kõigi tehingute tegemiseks sularahaautomaadis on võimalus kasutada ainult nutitelefoni (ja rakendust MB WAY).

“See on võimalus, mida kasutajad ei kĂĽsinud, kuid SIBS-i insenerid pidasid seda mõistlikuks ja otsustasime selle välja töötada ja turule kättesaadavaks teha,” selgitab Maria AntĂłnia Saldanha.

MB Way eemaldab kaardi kasutamise

krediit: SIBS

“Data-title =” MB Kuidas väljastada kaardi kasutamist – kĂĽsige vanematelt ja sõpradelt muudatusi? MB WAY – SAPO Tech ”> abil on see lihtsam MB Way eemaldab kaardi kasutamise krediit: SIBS

Nüüd on raha võimalik välja võtta ainult MB WAY väljastatud koodiga, sularahaautomaadis ja ilma kaarti kasutamata, kuid rakenduse uus funktsioon, mida veel testitakse, võimaldab juurdepääsu kõikidele kassatoimingutele alates väljamaksetest kuni ostude ja teenuste eest tasumiseni.

Kuhu MB WAY kadus?

Alfragide’i SIBS-i innovatsioonikeskuses mõtleb meeskond MB WAY uuele arengule ja Maria AntĂłnia Saldanha kinnitab SAPO TEK-ile, et „2019. aasta tegevuskava on huvitav”, kuid ei ĂĽtle, mis võiks rakenduse tagasi viia millekski muuks kui teatatud funktsionaalsuseks ja Multibanco kaardita kasutamiseks. “Peame alati katsetama, mis on turu ja kĂĽpsusfaasi seisukohast mõistlik,” sõnas ta.

MBWay aktsepteerimiseks kauplustes on veel vaja teha koostööd partnervõrgustikuga ja kaupmeestega ka rakenduste integreerimist makseteenustes. See võib juhtuda veebipoodides, aga ka integreerituna pangarakendustega. BCP integreerib MB WAY esimesena oma rakendusse, kasutades SIBS-i välja töötatud SDK-d, kuid sama võivad teha ka teised pangad.

Ja rahvusvaheliselt? SIBS töötab MB WAY-ga ehk rakenduse kohaliku versiooniga juba sellistel turgudel nagu Angola ja Alžeeria, aga ka Poolas Blikiga kaardita väljamaksete jaoks.

MB WAY saab peagi toetada veel ühte funktsiooni, mis hõlbustab rahvusvahelisi rahaülekandeid kontode ja muude kaartide ülekannete toel, mida hõlbustavad opereeritud kiirmaksed.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabe, piltide ja videotega