Kustutage nutitelefonist oma Google Play konto

Vaadake, kuidas seadistada ja eemaldada oma Google Play kontoga ĂĽhendatud seadmeid

Kui teie kontoga on ühendatud mitu nutitelefoni või tahvelarvutit Google Play mida te enam ei kasuta, on peale varundamise üks olulisemaid samme muidugi selle eemaldamine teie profiilil kuvatavate seadmete loendist. See tava on teie seadmega praegu ühendatud seadme seadistamisel väga levinud Google Play kontopettuste või volitamata ostude vältimiseks aadressil Google.

Seda silmas pidades otsustasime teha õpetuse, mis õpetab neid seadmeid, mida te enam ei kasuta, oma kontolt eemaldama (pange tähele, et see eemaldamine tegelikult teie seadmete loendis peitub, kuna Google Play ei luba seadmete loendit täielikult kustutada).

Tuleb ka märkida iPhone ja iPad kasutatakse juurdepääsuks Gmail registreeritud ja saab ka selle protseduuri läbida.

Eemaldage nutitelefon oma Google Play kontolt

Samm 1: Avatud Play pood brauseris ja klõpsake lehe paremas ülanurgas oleval väikesel hammasrattaikoonil, suund läheb otse lehele “Seaded”;

Play poe avaleht

2. samm: Sellel lehel kuvatakse valik „E-posti eelistused” ja loend „Minu seade”, kuhu teie nutitelefon on ühendatud Google Playkoos kõigi teiste teie kontoga korraga ühendatud seadmetega;

Konto seaded Google Plays

3. samm: Valige vidinad, mida soovite loendis jätkuvalt kuvada ja mis on rakenduste allalaadimiseks ja installimiseks saadaval, hoides märkeruudud veerus „Nähtavus” ruudud ja nende jaoks, mida te ei soovi enam näha, tühjendage need lihtsalt. Millal soovite, selle saab tagasi võtta;

Vidinate nähtavus ja märgistuse eemaldamine

4. samm: Seadmele uue tähtaja määramiseks klõpsake nuppu “Muuda” Google Play vaikimisi on see määratletud kui „Tundmatu seade” või seadme mudeli järgi, nii et saate tuvastada, milline seade, nutitelefon või tahvelarvuti on registreeritud. Seda tuleb teha ĂĽhes seadmes korraga.

Muutke kuvatavat teavet

5. samm: Pärast oma vidina ĂĽmbernimetamist klõpsake muudatuste salvestamiseks paremal asuvat nuppu “Värskenda”, mis on universaalsed ja kehtivad kõigile teenustele Googlesee tähendab, et kõik teie seadmete loendis olevad nutitelefonid ja tahvelarvutid nimetatakse ka ĂĽhilduvusloendis Play pood ja kõik muud teenused automaatselt.

Väljad vidina ümbernimetamiseks ja redigeerimise lõpuleviimiseks

Neid samme järgides võite oma seadmete loendi aktiivseks jätta Google Play olla organiseeritum, eriti kui olete tavaline tehnoloogia tarbija ja veenduge, et teil oleks uusimad väljaanded Android või Apple iga aasta.

Kas teile meeldis õpetus? Jätke kommentaar, kui see aitab!

Allikas: AndroidPIT