Kustutatud failide taastamine Androidist ja microSD-kaardilt

Tehke otsetee

Tähelepanu: enne mis tahes tüüpi failide taastamise alustamist ärge unustage, et te ei peaks oma seadmesse midagi salvestama, või lülitage WiFi-ühendus välja ja välja, et vältida värskendusi, mis võivad ilmneda enne soovitud failide taastamist.

Nüüd võisite näha ilmselgeid kohti, näiteks oma fotogalerii prügikasti. Võite joosta sujuvalt.

Arvuti kaudu

Nutitelefonist heli-, video- ja fotofailide taastamiseks ei pea teie seadet juurima. Andmete taastamiseks peate kasutama arvutit ja sellist programmi nagu Recuva (saate kasutada tasulist või tasuta versiooni) või sellist programmi nagu Coolmuster või Wondershare Dr. Fone, mis nõuab juurjuurdepääsu, kuid on saadaval Macile ja PC-le.

Kui otsitav fail on mälukaardil, saate oma mälukaardi arvutiga ühendamiseks kasutada mikro-SD-adapterit.

Siiski on väike probleem: järgmised Android Ice-Cream’i versioonid loobuvad salvestusprotokollist, mille tõttu sisemälu näeb välja nagu mälupulk, nii et paljud taastamismeetodid ei tööta enam. Kuid ärge muretsege, ka meil on selleks lahendus.

 • Ăśhendage oma Android-seade arvutiga;
 • Avage Recuva;
 • Valige vasakus ĂĽlanurgas oma seade ja klõpsake sellel Skannimine;
 • Kui skannimine on lõppenud, valige fail ja klõpsake nuppu Taastama.

Teie faili eelvaade pole saadaval, kuid ärge muretsege, see on normaalne. Seekord salvestage fail arvutisse! Recuva abil saate ka kõigi failide korraga taastamiseks valida rohkem faile.

Recuva1

Recuva abil saate oma Androidist kustutatud andmed taastada. / © Teabevormid

Võite kasutada ka muid Recuvale sarnaseid programme, näiteks: 7-Data Recovery ja File Scavenger

Ärge muretsege, kui failid on seadme sisemälus. Kui te pole oma Androidis arendajavalikuid lubanud, minge: Seaded> Teave telefoni kohta> Versiooninumber ja klõpsake sellel numbril seitse korda.

Pärast seda protsessi minge Seaded> Arendaja või Arendaja valikud ja aktiveerige USB silumine. Nüüd on ülalnimetatud programme võimalik kasutada.

Märge: tavaliselt peab ülaltoodud programmi toimimiseks teie mälu olema vormindatud FAT32, NTFS või sarnasena. Kui teie mälukaarti ei tuvastata, saate selle lihtsalt oma arvutisse kopeerida, vormindada mälukaardi FAT32-ks, failid tagasi kopeerida ja jätkata tavapärasel viisil.

Rakenduse kaudu

Mõni rakendus võimaldab teil selle taastamise teha otse oma Android-seadmest, kuid eelduseks on nutitelefoni või tahvelarvuti juurdumine. Võime soovitada DiskDigger, mis taastab kustutatud failid sisemälust või microSD-kaardilt.

DiskDiggeri fotode taastamineInstallige Google Playsse

See rakendus toimib nagu arvutiprogramm: avate selle, aktiveerite a skannida seadmes ja valige failid, mille soovite taastada. Seekord saate kustutatud fotosid või videoid hõlpsamini vaadata ja rakendus võimaldab teil need oma e-postile saata.

Teine võimalus, kui teil on juurjuurdepääs, on rakendus Undeleter.

Andmete taastamise tĂĽhistamineInstallige Google Playsse

Ja DiskDigger, see on väga lihtne rakendus.

 • Valige mälu tĂĽĂĽp, mille soovite failid taastada (sisemine või väline);
 • Valige seade (protsess võib võtta kuni 10 minutit, sõltuvalt mälu suurusest ja salvestatud failide arvust);
 • Protsessi lõpus näete rida faile, mida saab taastada mitmel vahelehel: failid, muusika, videod, fotod jne. Taastatud andmed naasevad oma algsesse kohta.

Kui teie seadme mälus on probleeme, võib see valik töötada ainult osaliselt. Sel juhul proovige Recuvaga ülalkirjeldatud protsessi.

Failide taastamine kahjustatud microSD-kaardilt

Kes teadis, et midagi nii väikest mahutab nii väärtuslikku teavet ja faile? Jah. Kahjuks on need hinnalised mälestused siiski endiselt väga habras ja kergesti hävivad. Aga noh, (peaaegu) kõigil neil on lahendusi. Ole nüüd.

Märge: kui teie kaart rikutakse, ärge proovige seda vormindada, kuna see kustutab teie mälust kõik failid. Ja kui te pole kindel, kas teie kaart on kahjustatud, testige seda mõnes muus seadmes. Sageli on probleem lugejaga, mitte kaardiga endaga.

Nii nagu failide taastamine Android-seadmest, nõuab ka failide taastamine microSD-kaardilt selleks teie arvutisse installitud programmi. Me soovitame DiskDigger või ZAR (Zero Assumption Recovery), mida kasutasime selle õpetuse jaoks.

Me ei saa garanteerida, et saate oma teabe 100% taastada. Samuti kaotavad failid tavaliselt oma algse nime, kuid see ei tohiks olla tõsine probleem.

 • Esmalt installige valitud programm arvutisse (antud juhul ZAR);
 • Sisestage arvutisse MicroSD-kaart;
 • Avage ZAR. Siinkohal võib programm paluda viirusetõrje või turbeprogrammi keelata. Sel juhul katkestage võimalike viiruste vältimiseks ka Interneti-ĂĽhendus;
 • Kui ilmub ekraan suvandiga „Image Recovery (Free)”, klõpsake sellel;
taastage sd-failid danada zar androidpit

ZAR on väga lihtne ja väga kasulik programm / © ANDROIDPIT

 • Siinkohal hakkab ZAR otsima taastatud failide loendit. Kõiki pilte on võimalik valida nupu “Juur” kaudu. Kui see on valitud, klõpsake nuppu “Järgmine”;
 • Valige failide taastamiseks turvaline kaust;
 • Ja voila! Taastatud failid leiate eelmisel ekraanil valitud uust sihtkaustast.

Lisateavet microSD-kaardi taastamise kohta leiate allolevast artiklist.

Niisiis, kas teil on õnnestunud kõik oma failid taastada? Kas teate muid meetodeid failide taastamiseks Androidis?


Selle artikli eesmärk on koondada kõik näpunäited kustutatud failide taastamiseks microSD-st ühes kohas. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.