Viis kaubaveo rakendust Kohaletoimetamine

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 kummalist kohaletoimetamise rakendust Tootlikkus

Kohaletoimetamisrakendused on populaarsust kogunud selliste teenuste tulekuga nagu iFood, Uber Eats ja Rappi, mis on spetsialiseerunud suupistetele ja kiirtoidule. Teised Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks saadaolevad programmid pakuvad aga igapäevaeluks ebaharilike ja kasulike toodete, näiteks GoFiti saadetisi, mis viivad autosse gaasi ükskõik kuhu. Teiste võimaluste hulgas on Avokaado, mis tarnib beebitooteid, nagu näiteks mähkmed ja salvrätikud, ja Z Delivery, mis müüb kodus tarnitavat õlut ja muid jooke.

LUGEGE: Kuidas saada allahindlust Uber Eatsist ja kasutada rakenduses sooduskoode

Teenused tegutsevad Brasiilia erinevates osades ja mõned saavad tellimusi 24 tundi ööpäevas, hõlbustades kohaletoimetamist ka kõige raskematel aegadel. Enamik makseid tuleb teha krediitkaardiga, mis on registreeritud platvormil endal. Vaadake allolevas loetelus viit uudishimulikku saatmisrakendust, mis pakuvad erinevaid tooteid ja teenuseid.

Kütuse ja õlle tarnimine: 5 uudishimulik tarnerakendus

Kütuse ja õlle tarnimine: 5 uudishimulik tarnerakendus

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Hüüdnimega "Uber da Gasolina" on GoFit Androidi jaoks saadaval rakendus, mis võimaldab kasutajatel tellida kodus vastu võetavaid bensiini ja etanooli. Rakenduses saavad kasutajad registreerida oma sõiduki andmed ja teha makseid krediitkaardiga. See teenus transpordib ja tarnib kütust omaenda veepaagi abil ning nõuab, et keegi tellimuse saabumisel viivitamatult sõiduki paagi avaks.

GoFiti kĂĽtuse kohaletoimetamine kannab nime "Uber da Gasolina". Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesGoFiti kĂĽtuse kohaletoimetamine kannab nime "Uber da Gasolina". Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

GoFiti kĂĽtuse kohaletoimetamine kannab nime "Uber da Gasolina". Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Praegu peab rakendust veel reguleerima Riiklik nafta-, maagaasi- ja biokütuseamet (ANP), kuid see töötab endiselt normaalselt, tehes edastusi Rio de Janeiro mõnes läänetsooni piirkonnas.

Avokaado on imikutele mõeldud toodete kättetoimetamisteenus.Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesAvokaado on imikutele mõeldud toodete kättetoimetamisteenus.Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Avokaado on imikutele mõeldud toodete kättetoimetamisteenus.Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Avokaado on Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks saadaolev rakendus, mis pakub kodus imikute tooteid. Rakenduse kaudu on võimalik tellida mähkmeid erinevatelt brändidelt, niisketest kudedest ja salvidest, lisaks vannisaja tarbeesemetele, näiteks laste šampoon ja palsam, nahahooldustoodete niisutajad, suuhügieenitarbed ja toidud, näiteks imikutoit ja toidulisandid. See tarkvara pakub ka täiskasvanutele mõeldud tooteid, nagu deodorandid ja seebid.

Tellimusi saab esitada igal nädalapäeval, kella 8–20 ja saatmine võtab kuni kaks tundi. Kui kasutaja teeb tellimuse väljaspool seda aega, aktsepteerige toodet järgmisel päeval kell 10.00. Makse tuleb teha rakendusel registreeritud krediitkaardiga ja saatmiskulud on sõltumata vahemaast 10 dollarit, kuid tasuta, kui tellimus on vähemalt 80 dollarit või suurem. Praegu hõlmab Avokaado mitut Jadi, Paulo piirkonda.

Zee NĂĽĂĽd korja kodus lemmikloomatooteid ĂĽles Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesZee NĂĽĂĽd korja kodus lemmikloomatooteid ĂĽles Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Zee NĂĽĂĽd korja kodus lemmikloomatooteid ĂĽles Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Zee Nüüd toote kohaletoimetamise rakendus lemmikloom, näiteks koeratoit, ravimid, mänguasjad ja muud tooted koertele ja kassidele, on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Kodus on võimalik saada kuiva, märja või naturaalset toitu, suupisteid, kirpe ja probiootikume, hügieeni- ja vannitooteid ning tarvikuid nagu rihmad, juhendid ja kummutid. Kataloogis on erinevate kaubamärkide tooted, sealhulgas turul kõige kuulsamad, hinnad ja suurused, mis vastavad iga tellimuse vajadustele.

Praegu, Zee. Nüüd saates Rio de Janeiros ja So Paulos. Üks eelis on tasuta kohaletoimetamine kõigile tellimustele, sõltumata väärtusest või vahemaast. Tasuta rakendus töötab Androidis ja iPhone'is (iOS) ning toodete eest tasutakse krediitkaardiga.

Z Kohaletoimetamine tarnib kodus õlut ja muid jooke Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesZ Kohaletoimetamine tarnib kodus õlut ja muid jooke Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Z Kohaletoimetamine tarnib kodus õlut ja muid jooke Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Z Jookide kättetoimetamine on õlle kättetoimetamine. Kasutaja avab kataloogi peamiste turumärgistega, valib kogused ja võtab kodus jooke vastu. Maksmine toimub krediitkaardiga saatmise ajal. Samuti on võimalik tellimusi ajastada ja kauba kättesaamist otse tarnijatelt küsida. See rakendus rõhutab, et jooke tarnitakse külmana.

Lisaks õllele on võimalik tellida ka destilleeritud jooke, nt džinni ja viin, vein, karastusjoogid ja muud alkoholivabad tooted, lisaks grilltoodetele, näiteks kivisüsi ja ühekordselt kasutatavad tassid. Praegu tarnib Delivery Z So Paulos, Rio de Janeiros, Belo Horizontes ja Curitibas. Selle rakenduse kasutamiseks pean olema üle 18-aastane.

Singu rakendus saadab iluasjatundjad kasutaja koju. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesSingu rakendus saadab iluasjatundjad kasutaja koju. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Singu rakendus saadab iluasjatundjad kasutaja koju. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Singu rakenduse kaudu on võimalik iluteenuste pakkujalt nõuda "kohaletoimetamist", saada kodus või tööl maniküüri, juuksuri, epilaatori või massaažiterapeudi abi. Tellimisel saavad kasutajad täpsustada, millist tüüpi teenust nad soovivad, näiteks käte või jalgade tegemine, lühikestele või pikkadele juustele pintslite küsimine või näiteks kaenlaaluste või jalgade raseerimine.

Kasutajad saavad hetkel teenuse taotleda, oodates professionaalsete saabumiste jaoks 30–45 minutit või planeerides teenuseid hilisemaks. Teenuse eest tasub krediitkaardiga rakendus ise, see on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS). Praegu on Soingu Paulos ja Rio de Janeiros võimalik küsida Singu professionaale.

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?