Kuulake erinevust uute ja vanade MacBook Pro klaviatuuride vahel

Vähehaaval on Internetis ilmnenud erinevused (mis lähevad ilmsest kaugemale, nimelt) praeguse ja uue põlvkonna MacBook Plusi vahel. Eile rääkisime True Tone tehnoloogia toetusest, mis ulatub väljapoole mootoripaneeli ja laieneb ka mõnele ühendatud välise monitori mudelile. Nüüd TechCrunch otsustas keskenduda uue mudeli teisele huvitavale punktile: klaviatuurile.

Nagu teada, teatas Apple, et uue MacBooks Pro-ga on kaasas uue põlvkonna “liblikas” klaviatuur, mis debĂĽteeris algselt 2015. aasta MacBookis ja millel oli esimene värskendus esimeses puuteribaga MacBooks Pro-s. Apple’i sõnul on see uus (kolmanda) põlvkonna klaviatuur vaiksem. Ettevõtte sõnul pole uuel klaviatuuril ebaõnnestunud või korduvate võtmete parandamise mehhanismi muutusi, kuid nagu me ĂĽtlesime, pole seda. Sõltumata on siin kĂĽsimus: kui palju rahulikum see on?

SEE TechCrunch looge video, milles võrreldakse uue ja vana MacBook Pro tippimisel tekitatud heli. Vaadake seda allpool:

Niisiis, kui saidi mõõtmised on õiged, toob uus MacBooks Pro tegelikult vaiksema kirjutamise – kuigi mitte täiesti vaikne, mis on tore (hääletagasiside on samuti oluline osa kirjutamiskogemuses).

Nagu me mainisime, on väga tõenäoline, et ettevõte kasutab seda värskendust võimaliku klaviatuuriprobleemi lahendamiseks ja teeb need muudatused hääle kirjutamisel, et kuulutada see uueks – või teisisõnu: “välimus, me ei taha probleemi tunnistada, kuid oleme selle salaja toonud. “

Või võib-olla mitte – uus klaviatuur võib tõesti olla vaiksem. Me peame selle välja selgitamiseks ootama.