Kuuldavasti lĂĽkkas Snapchat Facebooki 3 miljardi dollari suuruse pakkumise tagasi

Kuuldavasti lĂĽkkas Snapchat Facebooki 3 miljardi dollari suuruse pakkumise tagasi

Kuuldavasti pakub Facebook isehävitavate sõnumirakenduste eest vastutavale ettevõttele Snapchat 3 miljardit dollarit. Miljonäri ettepanek lükati kohe tagasi, kuna ettevõtte tegevdirektoril Evan Spiegelil olid teenuse osas autonoomsemad plaanid.

See on teine ​​lähenemisviis, mille Facebook teeb Snapchati jaoks, olles varem pakkunud miljardi dollari pakkumist.

The Wall Street Journali andmetel põhjendati miljonäride ettepaneku tagasilükkamist läbirääkimistele lähedastele allikatele viitega teiste ettevõtete ja teiste investorite huvi ministeeriumi vastu. sõnumside.

Ajalehe teatel ootab Snapchati tegevjuht järgmise aasta alguseni, et otsustada, kuidas ta soovib ettevõtet premeerida. Samal ajal kasvab kasutajaskond jätkuvalt, mis tagab rohkem ruumi läbirääkimisteks.

23-aastasel ettevõtjal Evan Spiegelil on Pinteresti omaga sarnane finantsstrateegia. Piltide sotsiaalne võrgustik on juba nelja miljardi dollari väärtuses, ehkki see ei näita endiselt kasumit. Ja seda kõike tänu “suurele” rahastamisele, mille investeerimisfirma on teinud.

Snapchat on teenus, mis võimaldab sõnumite ja multimeediumisisu saatmist, nagu ka kõiki muid sõnumsiderakendusi, kuid eristavaks elemendiks on asjaolu, et sõnumid hävitatakse mõne sekundi pärast. See rakendus on võitnud tuhandeid kasutajaid, eriti noorte ja noorte täiskasvanute hulgas, lugusid, mis on Facebooki vastu huvi kaotamas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi