Kuuldused “uue” Powerbeats Pro kohta käivad tegelikult praeguse põlvkonna kohta

Kuuldused “uue” Powerbeats Pro kohta käivad tegelikult praeguse põlvkonna kohta

Mitmed (mõned) viimaste nädalate pressiteated pakuvad võimalikku värskendust Powerbeats Pro, juhtmeta kõrvaklappide Beats tipptasemel versioon. Uued aruanded siiski MacRumors tundub, et see puhastab selle kõmu lõplikult.

Nende sõnul viitavad hiljuti USA-s, Malaisias ja hiljuti Lõuna-Koreas maalitud uued noodid uue põlvkonna lisaseadmete asemel praeguse mudeli “väikestele sisemistele kohandustele”, mis käivitati eelmise aasta aprillis. siis.

FCC Powerbeats Pro registreerimine

Selle tõestuseks see MacRumors analĂĽĂĽsib Apple’i veebisaiti, kus tal on Euroopa Liidus kehtestatud eeskirjade loetelu kõigi oma toodete kohta; sellel on kaks paari modelosPowerbeats Pro mudeleid (A2047 / A2048 ja A2453 / A2454), mis näitab, et Apple peab kõiki neid mudeleid samast põlvkonnast.

Powerbeats Pro mudelite loend

Niisiis (ja võttes arvesse, et esimesi märkmeid nähti peaaegu kuu tagasi, samal päeval kui uue iPhone SE turule toomine), on võimalik, et nende sisemiste kohandustega oletatavad versioonid on välja antud – kuna need on täpselt samad. polnud põhjust seda avalikult teada anda.

Tasub meeles pidada, et Apple tõi mullu märtsis turule oma uue Powerbeatsi (“ĂĽldise”) mudeli, mida Brasiiliast siiski osta ei saa.