Kuuldust korratakse: juhtmeta laadimistehnoloogia võib iPhone'i jõuda 2017. aastal
PRIJAVE

Kuuldust korratakse: juhtmeta laadimistehnoloogia võib iPhone'i jõuda 2017. aastal

Nagu me teame, möödub järgmine aasta 10. aastapäev esimesest iPhone maailmale ilmutatud. Seega on väga suuri lootusi, et Apple üllatab meid, tuues erinevalt kõigest, mida me näeme, väga uuendusliku seadme. Aga hetkel FoxconnOn väga raske, et miski ei "pääse teele" ja inimesed lekitavad seadmest teavet või isegi pilte, mis peaks olema täielik üllatus.

Aasta alguses, allikas Kiire seltskond soovitas, et iPhone 7 tuleks kaasa juhtmeta laadimistehnoloogia nagu Apple Watchi puhul (kontakti kaudu induktsiooni kaudu), kuid nagu nägime, ei realiseerunud see 2016. aasta mudelis. Kuid ka sel aastal Bloomberg teatas, et näeme 2017. aastal traadita laadimistehnoloogiat * ilma * induktiivse kontaktita, st uut iPhone'i tuleks laadida siis, kui see asub väljal "energia".

Ükskõik, milline tehnoloogia tegelikult valitakse, on seda kuulujuttu saidi tõttu just tugevdatud Nikkei hankige ühendatud allikatest aruandeid Foxconn mis viitab sellele, et testitud on uus juhtmeta laadimistehnoloogia.

Kuulujutud teatasid varem, et tehnoloogia tuleb kasutusele seadmetes, mis võetakse kasutusele 2017. aastal, kuid turuletoomise kuupäev sõltub sellest, kas Foxconn suudab saavutada rahuldava saagikuse taseme 1. Teisisõnu on vaja toota piisavalt üksusi, vastasel juhul võib tootmine olla häiritud kuna seda peetakse kahjumlikuks ja visatakse seejärel lõpptootest ära. Allikad näitavad endiselt, et moodul inkorporeeritakse järgmisesse iPhone'i, kuid endiselt pole kindel, kas see funktsioon on kõigis mudelites olemas.

Nii Apple kui Foxconn keeldusid seda küsimust kommenteerimast ja pole vähem olulised, eks? Las innovatsioon tuleb!

(AppleInsideri kaudu)