Kuulujutt: 12-tollisel MacBookil on uus USB-standard, MagSafe-pistik ja kuldsed valikud!
RAÄŚUNALNIK

Kuulujutt: 12-tollisel MacBookil on uus USB-standard, MagSafe-pistik ja kuldsed valikud!

NĂĽĂĽd, kui iPhone 6 on välja lastud, on aeg veel ĂĽhe kuulujutuga veojõu saamiseks. Pidage meeles, mida peaksite 12-tolline MacBook? Jack March tõi Apple’i allikate esitatud väidetavat teavet.

Uus MacBook on 12 tolline ja väga-väga õhuke. Me ei tea, kuidas see õhuke on, kuid märtsis öeldakse, et selle uue paksuse tõttu on Apple otsustanud kasutada isegi uut USB-tĂĽĂĽpi C-pistikut – uutele sĂĽlearvutitele tulevad adapterid, et kasutajad saaksid teie praeguseid tarvikuid uue standardi järgi kasutada.

MagSafe’i modifitseeritakse täielikult ka selle uue paksusega – see on teine ​​pistiku ĂĽmberkujundamine, kui see nii on. Kuulujuttude juures on imelik see, et see uus laadimisviis erineb * täielikult * sellest, mis meil praegu on. Samuti pole sĂĽlearvutitel fänne tänu Inteli uue põlvkonna protsessoritele (Broadwell), mis pĂĽsivad madalatel temperatuuridel, kuigi need on väga nõutavad.

Kujutage ette, kuidas Apple ehitab uue 12-tollise MacBooki nurgast nurgani klaviatuuri …[Ă© sĂł ver o] 12-tolline PowerBook G4!

Suuri servi, mida praegusel MacBook Airil näeme, enam ei eksisteeri, andes koha funktsioonidele, mis sarnanevad rohkem Retina ekraaniga MacBook Pro-ga. Suuruse (12 tolli) tõttu on klaviatuuri küljed väga kitsad. Sellegipoolest jäävad masinakõlarid kuskile nähtavale (need ei näe välja nagu MacBook Pro kõlarid, kuid pole ka “nähtamatud” nagu MacBook Airis).

NĂĽĂĽd kirsiks tordil: uus MacBook on kolme erinevat värvi. Kas keegi siin riskib? Vaadake lihtsalt Apple’i praeguseid tooteid: kosmosehall, hõbe ja … kuld!

Kuldne MacBooki kontseptsioon

Krediit alates makett: FuzeDesigns.

Täpselt nii, kuulsite õigesti: kuldne MacBook! Pärast iPhone 6 Plusi (massiivse 5,5-tollise ekraaniga) ei kahtle ma enam milleski.

Rääkides konkreetselt uuest USB-standardist, teatas Video Electronics Standards Association (VESA), et pakub a “DisplayPorti alternatiivne reĹľiim”, võimaldades uuel USB-kaablil toetada DisplayPorti heli / video edastamist, 4K kuvareid, lisaks USB 3.1 eelistele, nagu suur andmeedastuskiirus ja seadmete laadimiseks kuni 100 vatti.

DisplayPorti alternatiivne reĹľiim

Värvist hoolimata lubab see MacBook!

[melalui[via9to5Mac: 1, 2]