Kuulujutt: 16-tollisel MacBook Pro-l on Touch ID ja ESC jaoks füüsilised võtmed

Oktoober lõpeb ja (see peaks olema) 16-tolline MacBook Pro ei ilmunud, vastupidiselt paljudele viimastel kuudel nähtud ennustustele. Seetõttu ei tähendanud see, et ta ei tuleks – ega ka seda, et tema kohta käivaid saladusi enam ei avaldata.

Täna arendaja Guilherme Rambo leitud, otsides äsja turule lastud sisikondi macOS Catalina 10.15.1, tulevase masina pilt (ülal). Siin pole palju öelda, kuna klaviatuur ja üldine disain on väga sarnane tänasega; tähelepanu tõmbab aga üks detail: uus kujundus Puudutage riba, nupuga Puudutage ID ülejäänud baarist füüsiliselt eraldi.

See detail tundub iseenesest tähtsusetu, kuid viib teise eelduseni: kui Touch ID nupp on ĂĽlejäänud ribast eraldatud, siis on hea võimalus, et meil on ka fĂĽĂĽsiline ESC-võti, teiselt poolt – täpselt nii, nagu mõned nädalad tagasi spekuleerisime (ja nagu see peaks olema professionaalidele suunatud masinate puhul).

Teiselt poolt on Rambo leitud pilt omamoodi (rohkem) ämber kĂĽlma vett neile, kes ootavad MacBook Pro täielikku visuaalset renoveerimist. Ilmselt on meil masin, mis on praegusega väga sarnane, ainult veidi suurema fĂĽĂĽsilise suurusega, vähendades (arvatavasti) ekraani servi – välja arvatud muidugi ESC-klahvi Touch ID osa erinevused. See on ajatu disain, pole kĂĽsimustki, aga kas pole aeg uueks seadmete õhuks?

Fakt on see, et uue näoga või ilma võib 16-tollisel MacBook Proil minna oma õnnelikeimate käteni jõudmiseks veidi kauem. Ootame.

9to5Mac kaudu