Ăślevaade: iPhone SE

Kuulujutt: 2020. aasta iPhone 120Hz „ProMotion” ekraaniga; uue iPhone SE tootmine algab jaanuaris

Kuulujutud ei lakanud. Kui rääkida 2020. aastast, siis DigiTimes teatab, et iPhone’il on esimest korda ekraan, millel on sama muutuva värskendussagedusega ekraan kui iPad Pro 120Hz (funktsioon, mida Apple kutsub Edutamine). Kuid suure erinevusega: iPadis on meil LCD-ekraan, samas kui iPhone’is on meil OLED – kuulduste kohaselt on kõigil 2020 iPhone’idel OLED-ekraanid.

Praktikas tähendab see, et meil on palju sujuvam animatsioon, palju täpsem ekraani kerimine, videosisu kuvatakse täpselt, olenemata muu hulgas lindistamisel kasutatavast neljast neljast sekundis (24, 48 või 60).

Praegu on iPhone’il 60Hz. Androidi maailmas on mõned seadmed selle barjääri ĂĽletanud ja töötavad 90Hz ekraanidega, näiteks hiljuti turule tulnud Google Pixel 4; ASUS ROG ĂĽhendas omakorda esimesena 120Hz OLED-ekraani.

Uus iPhone SE

Oleme siin palju rääkinud uue iPhone SE võimalusest, millel on iPhone 8-ga väga sarnane fĂĽĂĽsiline struktuur. NĂĽĂĽd, analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo (kellel on Apple’i tootmisliinil tõepoolest suurepärased kontaktid) teatab, et selle konkreetse iPhone’i mudeli teine ​​põlvkond läheb jaanuaris tootmisse märtsis.

SE iPhone kõigis värvides

Esimese põlvkonna iPhone SE lansseeriti märtsis (2016); pealegi on märts Apple’i nutitelefonide väljaandmistsĂĽkli keskel, mis sobib suurepäraselt mĂĽĂĽgi hoidmiseks.

Kuo sõnul on uuel seadmel 4,7-tolline ekraan, A13 Bionic kiip, 3 GB RAM-i, 64 GB ja 128 GB võimalusi salvestamiseks ning Start-nupp (Touch ID-ga). See on kosmoses, hõbedas ja (PRODUCT) PUNASES ning järgib praegust joont, kraavides 3D Touchi.

Lisaks usuvad analüütikud, et seadmel on LCP-st valmistatud antenni disain, et hõlbustada edastamise efektiivsust; Teine tootmisahela allikas on kihlveod, et LG saab LCD-ekraanide tarnija.

Pisut suurema kui 4-tollise ekraaniga (vanast iPhone SE-st) võivad paljud uues formaadis pettuda. Kuo müügihinnang on aga umbes 2–4 miljonit ühikut kuus; Uus iPhone SE algab USA-s hinnaga 399 dollarit.

Nimi ei pea omakorda olema „iPhone SE” või „iPhone SE 2”. Nagu me teame, armastas Apple neid kellasid luua ja poleks üllatav, kui näeksite midagi sellist nagu „iPhone 8s” või „iPhone 9”.

· • ·

Vaatame, mis edasi saab …

9to5Maci, MacRumorsi kaudu