Kuulujutt: 2020. aasta iPhone’il on disainis „olulisi muudatusi”, mis on inspireeritud iPhone 4-st

Paljud alles seedivad disaini ja funktsioone iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max. Kuid nagu me kõik teame, ei jää tehnikamaailm seisma ja praegu on kuulujuttude keskmes Apple’i järgmise põlvkonna nutitelefonid.

Rohkem kui palju uusi funktsioone, näiteks 5G tehnoloogia ja Touch ID rakendamise võimalus ekraani all, ĂĽtles TF International Securities analĂĽĂĽtik, Ming Chi-Kuo, demonstreerides täna, et Apple võib “oluliselt muuta” oma järgmise mudeli kujundust, nagu näitas MacRumors.

Täpsemalt öeldes soovitas Kuo, et tulevasel seadmel on uus “keerukama disainiga” metallkonstruktsioon, mis ĂĽhendab klaasi nii ees kui taga. sarnane iPhone 4-ga, mis käivitati 2010. aastal.

Eeldame, et uus iPhone 2020 disain muutub oluliselt […]. Jätkatakse metallraami ning 2 / 2,5D esi- ja tagaklaasi kasutamist, kuid metallraam muudetakse iPhone 4-ga sarnase kujundusega, asendades praeguse pinna kujunduse.

Selline muudatus ei oleks täiesti ootamatu, kuna uuel iPad Pro-l on juba see “ruudukujulisem” disain; Kindlasti on aga huvitav vaadata, kas Apple tõesti vastab iPhone 4-le, kui need kuulujutud tulevikus tõeks osutuvad.

Ärevile, kes on juba näinud, kuidas iPhone välja näeb, disainer Ben Geskin äsja avaldatud a alla andma Kuo oletustest. Kontrollima:

Ming-Chi Kuo ennustab, et 2020. aasta iPhone kujundatakse oluliselt ĂĽmber, metallraam sarnaneb iPhone 4-le.

See on see alla andma kuidas see juhtus.

Võib-olla on minu 2020. aasta iPhone’i kontseptsioon õige.

Järgmise iPhone’i võimalike disainimuudatuste tulemusel usub Kuo, et metallraami ja klaasist šassii maksumus kasvab märkimisväärselt, võib-olla kuni 60% (raam) ja kuni 50% (klaas). Sellegipoolest ennustavad analĂĽĂĽtikud, et uus disain koos võimalike uute funktsioonide ja tehnoloogiaga, mida me arutasime, on Apple’ile “oluline mĂĽĂĽgifunktsioon”, mida mĂĽĂĽakse. 85 miljonit ĂĽhikut seadmeid järgmisel aastal, ennustas ta.

Nagu me teatasime, ootavad analĂĽĂĽtikud ka tulevastelt seadmetelt uusi suurusi: 5,4 ″, 6,1 ″ ja 6,7 ​​″ – kõik koos OLED-ekraanidega. Kui see kõik järgmisel aastal tõesti välja tuleb, näeme tegelikult iPhone’i välimuses dramaatilisi muutusi.