Kuulujutt: “AirPods Studio” saab olema Apple’i kõrvaklappide nimi

Juba mõnda aega on räägitud, et Apple alustab sel aastal uut AirPodsi kanali liiget, milleks on veelgi suuremad telefonid, ĂĽle kõrva, ringikujulise kujundusega – see tähendab suurt tĂĽĂĽpi, mis on kõrva ĂĽmber.

Vaata, täna Lekk Hiljuti palli visanud Jon Prosser avalikustas selle mudeli võimaliku nime: “AirPodsi stuudio”.

Nime „AirPods“ hoidmist eeldavad brändi saavutused, ehkki selle kategooria kõrvaklappe pole nii palju. “Ă•hk”. Liide “Stuudio”, mida Apple’i Beats’i tĂĽtarettevõte juba tipptasemel peakomplektis kasutab – praegu Beats Studio3 Wireless.

Prosser tsiteerib ka tootekoodi nime (B515) ja kinnitab hiljutised kuulujutud selle hinna kohta 349 dollarit Ameerika Ühendriikides. Kui jah, siis Apple Brasiilia praeguste konverteerimiskursside tõttu võime eeldada, et need „Studio AirPodid“ jõuavad riiki 3499 R $ (või 3 149,10 R $, sularaha).

Koefitsiendid on suured, et neid uusi AirPode esitletakse juunis WWDC20-l.

“Apple Watch Series 6”

Sellega seotud märkuse kohta kommenteeris sama Prosser podcasti viimases osas Adresseeritud, kuidas peaks funktsiooni “Apple Watch Series 6” vaimse tervise jälgimise funktsioon.

Nagu me nendes kuulujuttudes esimestes aruannetes märkisime, kasutab sĂĽsteem uue kella kauaoodatud oksimeetrit koos pulsiandmetega, et tuvastada, kas inimene võib hĂĽperventileeruda – selge märk stressist või võimalikust paanikahoogust.

Kui see tuvastatakse näiteks autojuhtimise ajal, annab Apple Watch neile hoiatuse, et nad peatuksid võimalikult kiiresti ja keskenduksid hingamisele, kuni nad rahunevad.

On neid, kes ĂĽtlevad, et seda kõike saab pakkuda lihtsa operatsioonisĂĽsteemi värskendusena („watchOS 7”), kuid Apple’i tundmine piirdub suure tõenäosusega kõigega isegi teie nutikella kuuenda põlvkonna uuendustega. Eks näeme hiljem.

MacRumorsi kaudu