Kuulujutt: Apple hakkab kujundama oma toitekiipe - ja 2018. aasta iPhone'id võivad olla nendega juba kaasas

Kuulujutt: Apple hakkab kujundama oma toitekiipe – ja 2018. aasta iPhone’id võivad olla nendega juba kaasas

Mõni kuu tagasi liigutasid (või mitte) maailma Imagination Technologies tõusud ja mõõnad. Ettevõte on olnud Apple’iga väga viljakas partnerlus alates iPhone’i algusaegadest graafikakiipide arendamisel ja sattunud vaesusse. (muidugi pärast täieõiguslikku lahutust) pärast Cupertinos tehtud lihtsat otsust – töötada nĂĽĂĽdsest välja oma graafiline lahendus.

Nüüd võib kogu lugu end teistes valdkondades korrata.

Ametist saadud teabe kohaselt Nikkei, Töötab Apple aktiivselt omaenda väljatöötamise nimel toitehalduse kiip, mis võivad nende seadmeid juba lĂĽhikese aja jooksul varustada – väljaande kohaselt võiks juba järgmise aasta iPhone’id olla juba varustatud uute disainiosadega kodus. SEE TSMC on sõlmitud leping Apple’i disainitud võimalike uute esemete tootmiseks.

See manööver ei tohiks ĂĽllatusena tulla, arvestades Apple’i suundumust hakata ĂĽha enam iPhone’i ja muude seadmete komponente välja töötama, omades täielikku kontrolli seadme kõige erinevamate aspektide ĂĽle ja rohkem vabadust muudatusi teha, kui see vajalikuks peab. Nii on protsessorite A- ja S-seeriatega, nii on ka graafikaprotsessoriga, mille juba A11 kiibil kujundas Apple ise.

Lisaks võiks tema loodud energiahalduse kiip potentsiaalselt täielikult ära kasutada ettevõtte iPhone’i, iPadi ja muude seadmete väljatöötamist – ja kes unistab unistamisest, et teda ei keelata, võib see veelgi parandada kasutajate aku kasutusaega. ITrecos.

Mis aga kogu selle loo juures on täiesti murettekitav, on Dialoogilised pooljuhid. Suurbritannia ettevõttel on Apple’ile energiahalduse kiipide tarnimisel pikaajaline partnerlus; Asja teeb veelgi hullemaks see, et just kogu Cupertino pärineb tema kogu aastasest sissetulekust. Aimu saamiseks avaldage lihtsalt aruanne Nikkei – mis ei sisalda konkreetset teavet, vaid tõendeid – on Dialogi aktsiad viimase paari tunni jooksul langenud enam kui 18%.

Vaatame, kuidas see lugu edasi areneb. Lõppude lõpuks ütlesid titaanid: primaadi inimene, metsik kapitalism.

9to5Mac kaudu