Kuulujutt: 2020. aasta iPhone'is võib olla 6 GB RAM-i

Kuulujutt: Apple toob 2020. aastal turule neli iPhone’i; aastaks 2021 on levitamine järk-järguline

Ajalugu kinnitab meid: välja arvatud mõned ühekordsed mudelid (näiteks SE), ajakohastab Apple oma koosseisu iPhone ainult üks kord aastas, peaaegu alati septembris. Ja kui praegused kuulujutud vastavad tõele, ei muuda järgmine värskendus praeguse kanali struktuuri, kuna see on odavama ja kahe keerukama, erineva suurusega seade.

Kuid analĂĽĂĽtikute sõnul Samik Chatterjee, JPMorgan Chase’ilt, võivad kaks ĂĽlalkirjeldatud paradigmat muutuda.

Chatterjee sõnul esitleb Apple mitte kolme, vaid neli uut iPhone’i 2020. aastal – ĂĽks a-ga 5,4 tolli, kaks koos 6,1 tolli ja ĂĽks ekraaniga 6,7 tolli. Kõigel on välimus OLED ja ĂĽhenduvus 5Gja jaguneb jätkuvalt kaheks “teeks” – ĂĽks paremini ligipääsetav ja teine ​​arenenum, kallima hinnaga.

Kõik viitab sellele, et selles hinnangus koosneb odavaim rida 5,4 “ja 6,1” seadmetest, kõige kallim aga 6,1 “ja 6,7” seadmetest. AnalĂĽĂĽtikute sõnul saab kõige kallim seade endale 3D jäädvustamine väga arenenud, asetades nad Apple’i liitreaalsuse ambitsioonide suurte esindajatena. Chatterjee kinnitas ka kuulujutte, et ainult 2020. aasta kõige kallimad iPhone’id toetavad 5G sagedusriba mmWave, mis on võimeline edastama kiiremini.

Uus väljalasketsükkel?

Kuulujutud ise olid huvitavad, kuid Chatterjee läks sammu edasi. Tema sõnul käivitatakse need neli iPhone’i korraga (võib-olla aastal 2007) September 2020), kuid Apple võtab järgmisel aastal kasutusele teistsuguse käivitamisstrateegia – sellega näeme uut iPhone’i Keset aastatja mitte igal aastal uuesti.

Teisisõnu, hĂĽpoteetilise stsenaariumi korral värskendatakse odavaimat liini aasta alguses (ajavahemikus märtsist juunini), kalleima iPhone’i värskendamine jätkub praeguses aknas septembris-oktoobris. Kui see tundub tuttav, siis sellepärast, et Samsung võttis selle strateegia vastu ja käivitas lipulaevad kaks korda aastas: esimesel poolel S-joon ja teisel – Note-liin.

Selline tsĂĽkkel toob Apple’ile mitmeid eeliseid: peale kõmu korrutamise ja iPhone’i pikema inimeste suus hoidmise võimaldab see strateegia ettevõttel kanalile uusi tooteid kiiremini tutvustada, ilma et peaks uue tehnoloogia kasutuselevõtmist enam terve aasta ootama. oma seadmes. Teiselt poolt muutused kĂĽlmuvad plahvatus mĂĽĂĽk, mis ettevõttel on aasta lõpus – mis võib rahalisest vaatepunktist isegi hea olla.

Ilmselgelt pole ennustusi vaadatud teatud skepsisega, sest jutt käib ainult ĂĽhest analĂĽĂĽtikust. Sellel kõigel on siiski mõtet – ja me peame ootama ja vaatama, kas tal on õigus.

9to5Mac kaudu