IGRE

Kuulujutt: Apple võib turule tuua uue integreeritud graafikaga Thunderbolt 5K ekraani [atualizado]

Just eile kommenteerisime valjusti, et “praegune” varu Äikese ekraan mõnes kohas üsna madal, mis võib viidata uue mudeli saabumisele. Nüüd on klatš hakanud soojenema.

Allikate järgi 9 kuni 5 Mac, Apple valmistub isegi uue 27-tollise Thunderbolt-ekraani – ilmselt ka iMaci – turule toomiseks 5K eraldusvõime. Probleem on selles, nagu märkis iMore, kuidas see praeguses DisplayPort 1.2 spetsifikatsioonis tehniliselt teostatavaks muuta.

Vastus tuleb täna võimalusega, et see uus Thunderbolt Display tuleb koos sisseehitatud GPU-ga, mis muide õigustab selle (niigi üsna kõrget) hinda. Sellega saab üks Thunderbolt 3 kaabel seda kinni hoida.

Selle kuulujutu teine ​​positiivne külg on see, et uut monitori saab kasutada isegi ülikompaktsetes Macides, näiteks praeguses 12-tollises MacBookis, millel pole Thunderbolt 5K ekraani hoidmiseks piisavalt võimsat graafikakaarti. Ilmselgelt, kui monitor on ühendatud veelgi võimsama GPU-ga Mac Pro-ga, keelatakse sisemised seadmed automaatselt.

Kui Apple seda rada ei järgi, oleks tema jaoks ideaalne oodata DisplayPort 1.3-d – kuid see lĂĽkkaks Thunderbolt Display 5K käivitamise veel vähemalt poolteise aasta võrra edasi. Või võiks ta olla “rahul” sellega, mis tal täna on, ja pakkuda vaid 21,5-tollist 4K Thunderbolt-ekraani. Näeme hiljem …

Uuenda · 2. juuni 2016 kell 16.34

Neile, kes ootavad uue Thunderbolt-ekraani väljakuulutamist WWDC 2016, iMore täna viskab ämbri kĂĽlma vett vastuolus. Monitorid jõuavad kohale, kuid mitte nii kiiresti – mis on kummaline, arvestades asjaolu, et “praegu” varud on madalad / puuduvad.

Tõenäoliselt on WWDC nagu viimastel aastatel täielikult tarkvarale keskendunud.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH