Kuulujutt: Apple Watch kasutab 2020. aastal microLED-ekraani

Hiljuti kommenteerisime, et 2020. aasta iPhone’il võib olla tundlikum OLED-ekraan. Erinevalt iPhone’ist õunakell on OLED-ekraane kasutanud alates esimesest versioonist, mis käivitati 2015. aastal – ja tundub, et saabub aeg seda muuta.

Uued väljaanded Economic Daily News juhtis tähelepanu sellele, et Apple peab Taiwani ekraanitootjaga “arenenud läbirääkimisi” microLED-ekraan oma toodetele järgmise aasta alguses, alustades Apple Watchist.

Uudised ilmuvad kuid pärast seda, kui Apple’i esindajaid avastati kĂĽlastades mitut tehast riigis, et saada rohkem teada selle komponendi arendamise kohta, mis näitab juba ettevõtte huvi microLEDide vastu. Eeldatakse, et selle ekraanitĂĽĂĽbi kasutamine tutvustatakse tegelikult Apple Watch Series 4-ga, mis pole päris nii.

MicroLED-ekraan kasutab teistsugust valguse kiirgajat kui praeguste Apple Watchi mudelite OLED-ekraan; vastuvõtmine võib teha tuleviku vidin Apple’i kantavad kantavad materjalid on õhemad, heledamad ja energiatõhusamad, rääkimata sellest, et see tehnoloogia on selle nähtuse suhtes vähem altid sisse põlenud.

Ühe Taiwani microLED-displei tarnija sõnul võtab selle osa masstootmine aega umbes üheksa kuud, mis tähendab, et järgmine Apple Watch, mida esitletakse septembris eriüritusel, on ka edaspidi varustatud OLED-ekraaniga. LTPO.

Selle aasta alguses on Bloomberg tegi prognoose, mis olid sarnased Apple’i microLED-ekraanide kasutuselevõtuga, viidates lisaks sellele, et iPhone võiks tehnoloogia omandada kaks aastat pärast kella rakendamist – see tähendab 2022. aastal.

9to5Mac kaudu