Kuulujutt: Apple Watchil on Touch ID; vanemad mudelid ei aktsepteeri watchOS 7-d

Selle nädala alguses Iisraeli veebisait Kontrollija ilmus koostöös YouTube’i kanaliga Uuenda, mõned kuulujutud eelseisva Apple TV ja tvOS-i kohta. Tänaseks on need kaks sõidukit taas ĂĽhendatud – seekord selleks, et jagada tulevikuvõimalusi õunakell See pärineb watchOS 7.

Puudutage ID-d?

Esimesed kuulujutud saadi allikate kaudu, mis olid lähedased kuulatud teemale Kontrollija, Mõnevõrra üllatav: selgub, et Apple õpib tutvustama Puudutage ID Apple Watchi järgmistes versioonides.

Veebisaidilt kuuldud allikate sõnul kaalub Apple seda teha kahte viisi: esimene on asetada väike sõrmejäljelugeja Digitaalne kroonteine ​​tähendaks lugeja lisamist kella ekraanile ise.

Mõlemad võimalused esitavad väljakutse: pind Digitaalne kroonlõppude lõpuks kasutatakse seda juba EKG jaoks, samas kui digitaalse ekraanilugeja kasutuselevõtt on Apple’ile esmakordne – kui teised tootjad on seda tehnoloogiat juba pikka aega omaks võtnud, toetab Apple jätkuvalt näotuvastustehnoloogiat.

Igal juhul ootame parem istuma jäämist: aruande kohaselt on uudsused alles uuringujärgus ja ei pruugi olla valmis selleks aastaks esitatavateks tundideks – järelikult jäävad “Apple Watch Series 7”, võib-olla aastal 2021.

Touch ID on aga Watchi jaoks suurepärane uus funktsioon – eriti seda arvestades stringid praegu puudub biomeetriline identifitseerimismeetod.

Tuleb märkida, et Kontrollija jagas ka sel aastal käivitatava funktsiooni „Apple Watch Series 6” võimalust. Allikate sõnul ei too kell suurt visuaalset erinevust, kuid see on varustatud WiFi 6 on suurem aku.

watchOS 7

Oksimeeter Apple Watchis

Aruanne toob ka uudiseid, mida võib oodata watchOS 7 puhul. Mõned neist on juba “teada”: allikad kinnitavad, et sĂĽsteemi tulevased versioonid toovad funktsioone une jälgimiseks ja vere hapniku taseme mõõtmiseks – mõlemad võivad olla eksklusiivsed ka tulevastele seadmemudelitele.

Lisaks osutab see artikkel Sirile tehtud parandustele ja süsteemi visuaalsetele värskendustele, ehkki selle avalduse osas pole rohkem spetsiifilisust.

Teave peaks seevastu vanemate kellade omanike jaoks tulema ämbrina kĂĽlma veega: allikate sõnul on watchOS 7 mitte ĂĽhildub seadmega Apple Watch Series 2 – seega 1. sari Jään samuti kõrvale, arvestades, et neil mõlemal on sama protsessor.

Arusaadav

9to5Mac kaudu