Kuulujutt: hinnanguliselt maksab iPhone 8 umbes 999 dollarit ja sellel on traadita induktsioonlaadimine

Mida lähemale jõuame järgmisele iPhone’i teadaandele, seda kuumemad ja märgatavamad on vihjed selle funktsioonidele.

SEE New Yorgi aeg eile (23/8) avaldas huvitava artikli, mis oli seotud iPhone’i kĂĽmne aastaga, ja rääkides teatatavatest seadmetest, tehti mitu “kinnitust”.

AnonĂĽĂĽmsete allikate järgi mudel lisatasu Järgnevate iPhone’i telefonide eest võetakse tasu umbes 999 dollarit, mis tähendab ilmselt veidi vähem või rohkem kui see – mis antud juhul nõustuks selle aasta veebruaris ilmunud ettepanekuga, mille kohaselt peaks seade mĂĽĂĽma ĂĽle 1000 dollari.

Samuti peame arvestama, et see hind võib esindada algtaseme mudelit, millel on väikseim salvestusvalik – mis peaks kuulujuttude järgi olema 64 GB. Mõlemal juhul tähendab see, et seade, mida kasutame iPhone 8 helistamiseks, maksab palju rohkem kui algne Plus-mudel, mis praegu maksab umbes 769 dollarit.

Sama allikas väidab ka seda, nagu näeme pĂĽsivara HomePodist lekitatud, on järgmisel iPhone’il seadme avamiseks näotuvastus. Peale selle on seadmes ka traadita laadimine; erinevalt õhku laadivast hullust hĂĽpoteesist vms oleks protsess selline, nagu me seda tunneme, magnetilise induktsiooni abil.

kuigi NYT tavaliselt esitab usaldusväärse allika, midagi kindlat enne seadme esitlemist, võib-olla septembri esimesel või teisel nädalal. Vähe on jäänud!

The Verge’i kaudu