IGRE

Kuulujutt: „iPhone 11” tuleb koos A13 kiibi, uue Taptic Engine’i funktsiooni ja „Smart Frame” -ga

Viimaste nädalate jooksul oleme näinud palju kuulujutte 2020. aasta iPhone’i kohta – lõppude lõpuks on see, mis sel aastal välja antakse, juba “valmis”, on vaja ainult oodata ametlikku teadet. Mida peab lekitama, kas on … või mitte?

SEE 9 kuni 5 Mac hiljuti avaldatud võimalikud ĂĽksikasjad “IPhone 11”, kelle nime me isegi ei tea, kas see on täpselt selline. Rida koosneb ootuspäraselt kolmest mudelist: järeltulija XS (kood D42, mudel iPhone 12.3), XS Maxi järglane (kood D43, mudel iPhone 12.5) ja XR-i järglane (kood N104, mudel iPhone 12.1).

Järgmine on peamine teave, mida nad saavad:

  • Meil on loomulikult kõik kiibid A13 – sisemine koodinimi “Cebu”, mudel T8030.
  • Kõik on endiselt varustatud Välkuks (USB-C puudub, vähemalt mitte pordis endas – kuna karbis olev kaabel on piisavalt võimeline olema USB-C jaoks välk).
  • Põhiomadused ekraan sel aastal ei muutu: mõlemad mudelid lipulaevad kuvatakse OLED @ 3x ekraan, XR järeltulija jätkab @ 2x eraldusvõimega Liquid Retina LCD ekraaniga.
  • Eeldatakse, et Apple tutvustab uut põlvkonda Taptiline masin, vibreeriv masin, mis on aastaid iPhone’e varustanud. Selle kohta pole palju ĂĽksikasju, kuid võib-olla tuleks uus põlvkond optimeerida 3D Touchi asendava Haptic Touchi jaoks.
  • Väljaku vaade kolm tagumist kaamerat on väga sarnane sellega, mida oleme näinud nukk ja makett, kusjuures kolmas on lainurkobjektiiv.
  • IOS saab uue funktsiooni nimega “Nutikas raam”, mis kasutab kolmandat objektiivi, mis võimaldab kasutajatel pärast pildistamist fotoraami reguleerida või isegi oma vaatenurka veidi muuta.
  • SEE esikaamera Uued iPhone’id värskendatakse ka selle aasta lõpus, saades tuge videote salvestamiseks Slo-Mo (120 kaadrit sekundis).

Vaatame, mis veel tuleb! ?

Uut iPhone’i sarja esitletakse suure tõenäosusega spetsiaalsel ĂĽritusel, mille Apple tähistab septembri keskpaigaks.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH