Kuulujutt: LCD 6.1, tagakaamera, alumiiniumraami ja ilma 3D Touchita iPhone 6.1 ″ on 2018. aasta odavaim valik

Aastate jooksul on muutunud üha raskemaks uskuda kuulujutte Apple'i seadmete väljalaskmise kohta. Suur osa sellest, mida oleme kuulnud, on hiljuti tõeks saanud (pidage meeles iPhone 8 ja X eelnenud kuulujutte).

Sellepärast saame iga kord uut analüütikutelt teavet, eriti Ming-Chi Kuo, ettevõttelt KGI Securities, mis on viimastel aastatel olnud üsna edukas, kõik jälgivad uudiseid. Ja nad tulid just tema juurest täpsem kui iPhone 6.1 tolli peaks olema, mis võib saabuda 2018. aasta teises pooles.

iPhone 2018 KGI väärtpaberidMÄRKUS. KGI-piltidel on väike viga: iPhone 8 Plusil on 3 GB muutmälu.

Kuna tegemist on keskmise suurusega kolmega, mis tõenäoliselt turule tuuakse sel aastal, on iPhone 6.1 "Kuo sõnul algtaseme seade (odavaim variant). Ta hoiab oma õdede-vendade disainilahendusi ülemiste väljalõigete, TrueDepth-kaamerate ja Face ID abil, kuid raam valmistatud alumiiniumist (mitte roostevabast terasest, nagu kõik muu). Pole selge, kas kogu maja on valmistatud klaasist või on tagumine osa ka alumiiniumist, mis võib tähendada, et ka traadita laadimist pole.

Madalama hinnaklassi püsimiseks on ekraaniks LCD, mitte OLED; Kuid vastavalt Äriline aeg, Kasutab Apple uut tehnoloogiat nn Jaapani kuvarilt "Täielikult aktiivne" mida oleme selles artiklis üksikasjalikult selgitanud. Seda tüüpi ekraan võimaldab piiriks olla vaid 0,5 mm (isegi väiksem kui iPhone X) ja selle eraldusvõime võib olla 21601080 pikslit (395 pp Kuo näitab, et see on 320 pp kuni 330 pp) ja kuvasuhe 18: 9.

Lisaks on seadmel ainult tagumine kaamera ja välimus, see ei ole varustatud 3D Touch tehnoloogiaga. Kui Apple selle uuest seadmest tegelikult eemaldaks, oleks see ettevõtte jaoks mõnevõrra erinev lähenemisviis, sest kõigil uusimatel iPhone'i põlvkondadel on võimalus pöörduda, välja arvatud juhul, kui see pakub sellele head selgitust.

Siseosades väidab Kuo, et seadmel on 3 GB muutmälu, kuid ei võta L-kujulist akut vastu ja loogikaplaat on virnastatud nagu iPhone X-is.

Hindade osas on analüütikud panustanud umbes 650–750 dollarit, kuid nüüd võib tema sõnul olla see 700–800 dollarit. KGI on müügis kindel, kihla pannes, et seadmed peavad moodustama neist 50%, püsides tugevana kuni 2019. aastani.

kaudu MacRumors: 1, 2