IGRE

Kuulujutt: MacBook Pro-l on isegi Touch ID sisse / välja nupp

Kuulujutud uue saabumise kohta MacBook Pro koos OLED-ekraaniga klaviatuuri kohal ja Touch ID on juba mõnda aega olnud. Lootus on, et see masin käivitatakse aasta lõpus – mitte ainult seetõttu, et viimane MacBooks Pro värskendus juhtus 2015. aasta mais. Oleme näinud isegi selle arvuti oletatavat korpust, kuid nĂĽĂĽd 9 kuni 5 Mac kannab asjakohast teavet, mida saidil jagavad “usaldusväärsed allikad”.

OLED-ekraani makett uue MacBook Pro klaviatuuri kohal

Nende sõnul tuleb uue MBP-ga isegi Touch ID, mis rakendatakse sisse- ja väljalĂĽlitusnupule (Apple’i praeguse sĂĽlearvuti konfiguratsiooni põhjal on see esimene klahv klaviatuuri paremas ĂĽlanurgas). Asukohal on palju mõtet, kuna sellele nupule Touch ID-i asetades järgib kasutaja seadme sisselĂĽlitamiseks / ärkamiseks ja autentimiseks (sõrmejäljega) sama ĂĽhe puudutusega protsessi, nagu on juhtunud nupu Kodu (Kodu) iPadile ja iPhone’ile.

Märkides, et macOS Sierra kood näitab ka selle OLED-ekraani saabumist klaviatuuri ja Touch ID kohale MBP-le, jääb nĂĽĂĽd ainult teada, millal see masin käivitatakse – võib-olla „iPhone 7” kõrval juba septembris.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH