Kuulujutt: rida “iPhone 12” ei pruugi enam EarPod-e kasti lisada [atualizado: enquete]

Kuna Apple tõmbas 3,5 mm pistikupesa (teise nimega “P2”) iPhone 7 peakomplekti jaoks sisaldab see kõike, mis karbis on Juhtmega kõrvaklapid, millel on nĂĽĂĽd selgelt oma välgupistik.

Esmalt sisaldab see karbis ka pisikest 3,5 mm välkadapterit, mis võimaldab kasutajatel oma tavapärased kõrvaklapid iPhone’iga ĂĽhendada, ilma et peaksite sellele midagi kulutama. Kuid hiljutiste Bluetooth-peakomplektide populaarsuse tõttu mĂĽĂĽakse neid adaptereid nĂĽĂĽd ainult eraldi.

Analüütikute sõnul selleks aastaks Ming-Chi Kuo (TF International Securitiesilt) võib Apple olla otsustanud astuda sammu edasi. Tema sõnul ei sisalda “iPhone 12” rida enam juhtmega EarPode.

On muidugi vale arvata, et nende asemele paneks Apple AirPodid “lipukirja”. Ettevõtte idee on kohustada tarbijaid ostma traadita peakomplekt, kui neil seda veel pole. Ja ta teab, et paljud neist valivad AirPodsi või võib-olla oma kaubamärgi Beati mudeli.

Tarbijate jaoks, kes pole nõus nii palju peakomplekti peale kulutama, on tänapäeval tõsiasi, et kõige mitmekesisematest ja odavamatest Bluetooth-valikutest pole puudust. Mõned tarbijad eelistavad endiselt kasutada juhtmega peakomplekte.

Ăśhes meie hiljutises taskuhäälingus arutasin seda võimalust Edu ja Brenoga ning jõudsime kolmekesi järeldusele, et me ei kasutanud kunagi isegi oma uusimate iPhone’idega kaasas olnud EarPode. Arvestades, et meie reaalsus on sama mis paljude teiste tarbijatega, näeb Apple seal kindlasti tarbetuid kulutusi.

Avaldasime selle kohta oma Twitteris kĂĽsitluse:

Lõpuks tõi Kuo välja võimaluse, et Apple võiks pakkuda “sooduspaketti” tarbijatele, kes otsustavad osta ĂĽhe uue iPhone’i AirPodidelt. On loogiline.

MacRumorsi kaudu

Uuenda 20. mai 2020 kell 15.45

Küsitlus on endiselt pooleli, kuid kuna see on juba ületanud 1500 häält, on valim piisavalt suur, et protsent muutuks veidi edasi. Nii:

  • Jah, ma kasutan seda pidevalt: 45%
  • Olen seda kasutanud, kuid harva: 24%
  • Kunagi pole kasutatud, need on uued: 31%

Lugejate universum MacMagazine mitte tingimata Apple’i tarbijate esindaja kogu maailmas, eriti arvestades Bluetooth-peakomplektide kõrget hinda lisatasu Brasiilias, kuid siis võime järeldada kahte asja.

Ăśhest kĂĽljest ei oleks peaaegu poolele (45%) tarbijatest see ĂĽldse meeldinud, kui need kuulujutud peaksid realiseeruma – võib-olla vihkasid paljud neist seda ka siis, kui Apple eemaldas iPhone’ilt 3,5 mm pesa, mis on nĂĽĂĽdseks muutunud standardiks. tööstuses. Nutitelefonid on haruldased lipulaevad millel on endiselt pistik.

Teiselt poolt näitavad numbrid, et Apple’il on häid põhjusi, miks ideega edasi minna. Arvestades, et need, kes kasutavad EarPodsi, ei hooli sellest niivõrd, et nad enam karpi ei mahu, räägime 55% -l oma lugejatest. See tähendab, et see ei pruugi olla absurdne idee.

Ja võite märkida: kui Apple tõesti seda teeks, järgiksid teised tootjad seda eeskuju. Tegelikult kehtib see juba teatud mudelite kohta Androidi maailmas; Google ei hõlma näiteks Pixeli nutitelefonidega telefone.