IGRE

Kuulujutt: see on uus MacBook Pro korpus, millel on “rida” OLED-klahvid, USB-C-port ja palju muud

Enam pole iPhone’i kuulujutte! Kuidas oleks nĂĽĂĽd kasutaja jaoks MacBooks Pro, veidi erinev? ?

Oleme siin veebisaidil teatanud, et uus Pro-masin võib tulla selle aasta lõpus koos OLED-ekraaniga klaviatuuri ja Touch ID kaudu. Arva ära, mis nüüd ilmub põimunud! Jah, väidetav sülearvuti korpus.

Väidetav MacBook Pro juhtum

Kui see oleks tõsi, oleks meil olnud toredaid muudatusi nagu klaviatuuri kohal (praeguse rea muutmine, mis sisaldab opsĂĽsteemi ja riistvara juhtnuppude jaoks konkreetseid käske, näiteks klaviatuuri valgustus ja kõlari helitugevus), on Force Touchi puuteplaat praegusest suurem. ja kujundage kõlar ĂĽmber (pange tähele, et meil on nĂĽĂĽd klaviatuuri kĂĽljel auk, nagu 15-tollisel MacBook Pro-l – õõnes korpus, mis pidanuks olema 13-tolline mudel).

Väidetav MacBook Pro juhtum

NĂĽĂĽd on kahtlemata kõige radikaalsem muutus arvutite fĂĽĂĽsiline ĂĽhendamine. Traditsioonilise USB-pordi Thunderbolt asemel pilud SD- ja HDMI-kaartide jaoks on meil neli uut USB-C – ja kõrvaklappide pesa töötlust (3,5 mm). Kuigi see on radikaalne, on see kompromiss oodatust suurem ja on endiselt seaduslik, kui võtame arvesse uue standardi potentsiaali (andmeedastus, energia, heli / video jne). Negatiivne kĂĽlg – lisaks mitme adapteri kasutamisele, et saaksite kasutada oma paljusid praeguseid tarvikuid, on tingitud MagSafe, tehnoloogia ilu hävimisest, mis on päästnud paljude sĂĽlearvutite elu.

Väidetav MacBook Pro juhtum

Vaadates uue šassii paksust ja võttes arvesse kõrvaklappide pesa suurust, näete, et see on praegusest mudelist oluliselt õhem – midagi, mida see vahetus USB-C pordi jaoks võimaldab.

Väidetav MacBook Pro juhtum

Pange tähele ka seda, et sellel praeguse MacBook Pro šassii võrdleval fotol näeme palju tumedamat tooni, mis viitab sellele, et Apple läheb MacBookiga sama teed – mĂĽĂĽes masinat neljas võimalikus maitsevärvis: kosmosehall, hõbe, kuld ja kuld. sõitma.

· · ·

Sellega seotud märkuses aktsiad Ă„ikese ekraan mõnes Apple’i kaupluses Põhja-Ameerikas, Euroopas, Austraalias ja teistes piirkondades või isegi puudub. WWDC 2016 läheduse tõttu on monitori tee (jäänud samaks alates 2011. aastast, mis on elu tehnoturul) ja uute tehnoloogiate (DisplayPort 1.3, uued Inteli protsessorid jne) võimalik saabumine, mis võimaldab Apple’il pakkuda 27-tollist ekraaniga ekraani 5K (või halvimal juhul 4K), millega saab ĂĽhenduda sĂĽlearvutite, Mac mini ja Mac Pro’ga, ootame seda kõiki.

Kirglik? Välja arvatud MagSafe surm -? -, ma isegi naudin muudatusi, mis peaksid olema.

[via Cult of Mac, MacRumors]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH