Tulevased iPhone'id - kõik need - võivad võita True Tone tehnoloogiaga ekraanid, väidavad analüütikud

Kuulujutt: selle aasta tipptasemel mudelit võib nimetada "iPhone Editioniks" ja turule jõudmine võtab kaua aega [atualizado]

See on juba omamoodi "üksmeel" (ehkki see jääb täielikult kuulujuttudesse), et sel aastal arutame "iPhone 7s / 7s Plus" praeguse asendamise üle, aga ka kolmandat uut iPhone'i mudelit, et hõivata tippruum. -Line kasutab ära seadme kümne aasta pikkust tähistamist.

Seda on sageli nimetatud "iPhone 8" või "iPhone X", kuid nüüd MACBlog kandke sellele sammule teisi võimalikke nimesid, järgides Apple Watchi seatud mustrit: IPhone'i väljaanne.

Jaapani ajaveebi saadud teabe kohaselt on iPhone'il 5-tolline ekraan (vaatamata uuematele kuulujuttudele, et panustatakse 5.8), kaks tagumist kaamerat ja traadita laadimine. Apple testib endiselt mitmeid prototĂĽĂĽpe, kuid erinevate materjalidega (klaas, alumiinium ja keraamika) majad, LCD- ja AMOLED-ekraanid (muud lekked on just muudatusi saanud), kodunupuga ja ilma selleta mudelid jne. .

Sest siis peaks see olema etapp, kus projekt on täna MACBlog spekuleerida, et isegi traditsioonilisel septembrikuu perioodil välja kuulutatud "iPhone Edition" ei jõua turule niipea kui teised. Okei

(AppleInsideri kaudu)

Uuenda 08.03.2017 s 11:34

Tugevdage kuulujutte iPhone'i väljaande kohese kättesaamatuse kohta iGeneration vabastati täna (Google Translate), tuginedes oma allikale, et STMicroelectronicsil ei ole 3D-andurit, mida Apple kasutab septembri alguses valmis saanud uue seadme esikaamerale.

Nagu viimastel aastatel juhtunud, lahkuvad suured komponendid masstootmisesse niivõrd, kuivõrd nad teatavad uuest iPhone'ist, lahkuvad veidi hiljem. Lihtsalt pole selge, kui kaua hiljem.

(AppleInsideri kaudu)