Apple värbab töötajaid käivitusprogrammist Init.ai, mis on spetsialiseerunud masinõppele ja keele töötlemisele

Kuulujutt: Siri muutub iOS 11-s proaktiivsemaks, integreerub iMessage'iga ja sĂĽnkroonib iCloudi kaudu

Kuulujutud, kuulujutud ja kuulujutud! Õunamaailmas nad ei peatu. WWDC'17 lähenemise ja hilisema, "iPhone 8" käivitusürituse korral lähevad asjad soojemaks. Tänane sisaldab spetsiaalselt parandusi, mida võime näha iOS 11 seotud Siri.

Iisraeli veebisaidi [Google Translate] andmetel saab virtuaalne assistendisüsteem iMessage'iga integreerimise, iCloudi abil sünkroonimise ja võimaluse kasutaja käitumisest õppida.

IMessage'is toimub integreerimine proaktiivsemalt: abistajad soovitavad vestluste kontekstist lähtudes automaatselt aadresse täita ja asukohti ennustavas tekstis jagada. Veelgi enam, proaktiivsus näib tulevastes süsteemides olevat "uue" Siri aluseks, sest artiklis on ka öeldud, et see õpib kasutaja käitumisest rakendustes, töötades väga palju meie harjumuste ja konteksti kallal. Kogu see õppimine ja kontekstuaalne teadlikkus ühendatakse kasutajatega ning rakendatakse kõigile seadmetele ja platvormidele, sealhulgas macOS, watchOS ja tvOS, mida iCloud sünkroniseerib õigesti.

Kuulujutud, mis hõlmavad suuri muutusi Siri's, ei tähenda lihtsalt täna tõtt, täpselt aasta tagasi kuulsime põhimõtteliselt sama asja, mis tehakse teatavaks WWDC'16-s. Kes nüüd teab, võib-olla on kõik väärtuslik, et konkurents ei lõpeks, nii et Appleil on hea investeerida suuri summasid isegi oma abimehesse.

[9to5Maci kaudu]