Kuulujutt: Super Mario Odysseyl on juba Nintendo Switchi jõudmise kuupäev

Kuulujutt: Super Mario Odysseyl on juba Nintendo Switchi jõudmise kuupäev

Nintendo Switchi müügieesmärgid võivad viidata sellele, et Super Mario Odyssey vabastamine on peatselt käes

Super Mario Odyssey võidakse novembris välja anda Nintendo Switchi jaoksAlustagem! Super Mario Odüsseia on vaid mõne kuu kaugusel

SEE E3 on tulemas ja sellega me juba teame, et võime Nintendolt oodata palju uudiseid. Peamine atraktsioon LĂĽliti, konverentsil ehk Super Mario OdĂĽsseia – kuulus Mario “avatud maailm “ vähemalt kĂĽmnendi jooksul jõudis ettevõtte konsoolidesse.

Mängudest tehti teatavaks juba jaanuaris, kui Nintendo Switch avalikkusele ametlikult avaldati. Sellest ajast alates on selle ilmumiskuupäeva ĂĽle spekuleeritud “Puhkuste hooaeg”. Põhineb Rahaline aeg, maailma kuulsaimal torumehemängul võib olla juba kuu aega aega: Novembrini.

Lugu algab sellest, et Nintendo Switch müüb kuus rohkem kui Wii U aastaga. Hinnang Jaapani ettevõtete poolt ühe aasta jooksul müüdud 10 miljonile konsoolile on väljaande andmetel hüpanud 18 miljonit.

Sest jõulud on üks neist kõige olulisem kuupäev jaemüügisVõimalikult suure nõudluse rahuldamiseks ja parimate saadaolevate mängudega kursis hoidmiseks peavad konsoolid olema kauplustes.

Kuigi Zelda legend: metsiku hingeõhk lõbustab mängijaid veel pikka aega, pühade oodatuim start on Super Mario Odüsseia, mis novembri saabudes annab Nintendole juba kuu suurema müügi.

Super Mario Odyssey tuleb Nintendo Switchi juurde

Aruanded ei anna täpsemat kuupäeva täpsemat teavet, kuid piisab tegelase fännide lahkumisest hype. Peale Zelda avaldasime hiljuti Mario Kart 8 Deluxe’i, mis tõstis Switchi mĂĽĂĽki aprillis ja 16. juunil on ARMS Nintendo järgmine originaalmäng.

Juulis saabub 2. platoon ja lõpetame Suure N aasta Super Mario Odüsseia, kui Nintendo enda viimase hetke teadaandega ei üllatunud E3.

Võtke inspiratsiooni sellistest mängudest Super Mario 64 ja Super Mario päikesepaiste, Super Mario Odüsseia võimaldab torulukksepal tema abiga läbida erinevaid kohti, nagu suurlinn, kõrb, mets ja kõik muu salapärane kübarapaar.

Vaadake mängu esitluse treilerit