Kuulujutt: tulemas on kolm uut iPhone'i – suurimal on 6,5 ((1242 Ă— 2688 pikslit) ekraan, kuldvärvivalik ja topelt-SIM

Kuulujutud räägivad juba sellest, et sel aastal näeme Apple trendi järgi turule toovat kolme uut mobiiltelefoni iPhone X: väiksemad, sama suured ja suuremad. See kuulujutt pärines peamiselt analüütikult Ming-Chi Kuolt (KGI Securitiesilt), et Apple peaks vihkama (või mitte).

Nüüd, et sellele võimalikule strateegiale rohkem tähelepanu pöörata, Bloomberg kinnitab teavet (mõningate oluliste erinevustega).

Mark Gurmani (kellel on Apple'is suured ressursid) sõnul oli ettevõtte idee meelitada üha enam tarbijaid, kellele meeldib nn funktsioon phabletid (suurte ekraanidega telefonid), toitlustades ka neid, kes otsivad iPhone X-i hõlpsamini ligipääsetavat versiooni.

Suurimal on ekraan, nagu me ütlesime 6,5 tolli. Ja mul oleks aimu Ma kihlveost, oleks selline seade (identifitseeritud sisemiselt koodiga D33, samas kui iPhone X järeltulijaks on D32) oleks tänapäeval üks suuremaid turul (vaatamata sellele, et see on iPhone'i suurus). 8 Plus), mis on äriturule tugev.

Mõnel selle seadme prototüübil on ekraani eraldusvõime 1242 2688 pikslit, jättes selle samasse kvaliteedistandardisse, mis on tänapäeval saadaval iPhone X-s (5.8). Kõik, mis on iPhone X-s tehnoloogiliselt ajakohasem, kehtib ka selle suurema mudeli puhul, näiteks OLED-ekraan ja Face ID. Ilmselt on sellisel nutitelefonil kõik, mis kiibiga varustada A12 (A11 Bionicu järeltulija, esimene, kellel on närvimootor).

Gurman ütles ka, et Apple kavatseb turule tuua uued värvid nii uuele iPhone 6,5 "kui ka 5,8" ekraaniga asendatavale iPhone X-le. Tegelikult pole see uus värv, vaid hea tagasitulek kuld. See värv oli isegi osa iPhone X kavandatud turule toomisest, kuid lükati lõpuks tootmisprobleemide tõttu kõrvale.


iPhone X

iPhone X

alates Apple

Hindade kuvamine: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kell 12x R $ 583,25Värv: kosmos hall ja hõbedaneVõime: 64 GB või 256 GBVäljalaskmine: September 2017

Boto - osta kohe

Kõige kummalisem teave Internetis BloombergKuid selline, mis hõlmab võimalust, et Apple toob selle võimsusega turule iPhone 6.5 variandi kahe SIM-kaardiga mitme turu jaoks. Loo järgi on see funktsioon populaarsust kogunud Euroopas ja Aasias, kus ettevõtjad külastavad regulaarselt mitut riiki. Ilmselgelt ei öelnud Gurman selle funktsiooni saabumist, öeldes, et Apple võib hästi oodata eSIM-tehnoloogia arengut, mis võimaldab telefonil ühenduda mitme võrguga, ilma et oleks vaja eemaldatavat kiipi (tema sõnul tahan Apple mõnda aega tehnoloogiat pakkuda, kuid mitmed operaatorid pakuvad selle idee hea tagasilükkamine).

Välja arvatud Gurmani aruanne, oleks selle tulevase iPhone'i mudeli väiksem mudel algtaseme mudel, mis on väga mõttekas. Ma ütlen seda sellepärast, et Kuo sõnul on sisenemismudel keskmise ekraanisuurusega, mis minu arvates jätab rea väga segaseks. Selle idee toetuseks ütles Gurman, et Apple'i otsus ehitada ka väiksem ja odavam telefon oli seotud vananenud iPhone 6 / 6s / 7/8 pildiga, mille disaini esmakordselt esitleti neli aastat tagasi. aasta 2014.

Selle ületamiseks käivitab Apple selle iPhone X on väiksem, sealhulgas näo ID. Ekraan on aga LCD ja ääred roostevaba terase asemel alumiinium.

Kõik nad muidugi ühinesid iOS 12, mis sisaldab uusi liitreaalsuse funktsioone, suuremat integreerumist Siriga, digitaalset terviseseiret, võimalust kasutada Animojis FaceTime'is ja palju muud.

Gurman muidugi ei saa seda kõike öelda, ilma et oleks ilus lahtiütlemine: kuigi kõik need on osa Apple'i plaanidest, võib ettevõte lähikuudel valida ühe või teise tühistamise või isegi ühe seadme väljatöötamise, saate teada