IGRE

Kuulujutt: uued MacBooks Air ja Pro kuulutatakse välja selle kuu lõpus (WWDC?)

Uudised teatavad, et me ei näe Internetis uut riistvara WWDC 2016. Seda eetris esmakordselt Rene Ritche, pärit iMore.

Mõelge WWDC 2016 puhul peamiselt tarkvarale.

Sellest ajast peale on kõik, mida WWDC kohta öeldi, tõepoolest kajastanud tarkvara rohkem aspekte kui võimalikud versioonid. Siit tuleb Jaapani veebisait Mac Otakara (mille edu / eksimus on üsna ebakindel) ja visake see kõik minema!

Macbook Air

“Usaldusväärse” Hiina tarnija sõnul öeldi veebisaidil, et Apple kavatseb välja kuulutada uue MacBooks Air ja Pro juunikuus. Mõelge nĂĽĂĽd minuga: kas Apple’il on mõtet sel kuul veel ĂĽks ĂĽritus korraldada, arvestades, et WWDC toimub ajavahemikus 13. – 17. Mul on väga raske näha uusi sĂĽndmusi, mis toimuksid nädal pärast WWDC-d või isegi nädal hiljem. Seetõttu oleks palju mõttekam näha, kuidas Apple järgmisel esmaspäeval tooted välja kuulutab – erinevalt kuuldustest, et ĂĽritus keskendub ainult tarkvarale.

Kuid vastuolulised uudised ei peatu sellega. Kuid eelnevalt järgige põhjuseid.

MacBooki turule toomisega on mõistlik ette kujutada, et MacBook Airi mĂĽĂĽakse tänapäevalgi ainult ĂĽhel põhjusel: hinnal. Lõppude lõpuks on 12-tollisel MacBookil sama MBA kontseptsioon (väike, õhuke, kerge ja väga kaasaskantav masin). Kuna Apple ei saa seda endiselt 1000 dollari või vähem mĂĽĂĽa, on selle nõudmise rahuldamiseks põnev MacBooks Airist loobuda. Aga see on see Mac Otakara ja ĂĽtles, et MacBooks Airi liini värskendamisel kavatseb Apple tappa sĂĽlearvuti 11, keskendudes suurema ekraaniga sĂĽlearvutitele (13 “ja 15”).

Siin on kaks kommentaari: 1. Kui mudel 13 ei lange hinnalangust (praegu maksab mudel 11 900 dollarit ja mudel 13 maksab 1000 dollarit), pole sellel strateegial mõtet, sest see lõpetab masina diferentsiaali; 2. Arvestades, et see „keskendumine suuremale ekraanile (13” ja 15 ”) käsitleb konkreetselt MacBooks Airi, kas Apple’il on mõtet meistrivõistluste praegusel hetkel käivitada MBA 15? Ja kui oletame, et räägime 15-tollisest MacBook Pro-st, kas on mõtet jätta hingamisteedest ainult 13-tolline mudel? See lugu on väga-väga segane.

MacBook Pro OLED kontseptsioon

MacBook Pro OLED kontseptsioon

Lisaks ütlevad jaapanlased, et nii uued MacBooks Air kui ka Pro varustatakse USB-C ja Thunderbolt 3 pordidega (mis on täpselt samad), jättes kõrvale USB-A, Thunderbolt 2 ja MagSafe. Kuigi uus MBA jõuab poodidesse augustis, ei öeldud MBP müügi alguse kohta midagi.

LĂĽhidalt: Apple toob uue sĂĽlearvuti turule ja hakkab mĂĽĂĽma alles augustis – parimal juhul (selle masina mĂĽĂĽgi lõpetamine vähemalt poolteiseks kuuks).

See võib juhtuda? Muidugi. Kuid lubage mul öelda: kui see stsenaarium oleks tõesti reaalne, oleks see kõige segasem sĂĽlearvutite rida, mis Apple’il ĂĽldse olnud on – jääb ĂĽle vaid need kõik kuvada ja jätkata õnnistatud 13-tollise Retina ekraanita MacBook Pro mĂĽĂĽmist, mis on pĂĽsinud sama 2012. aastast!

Kõige sidusamad sülearvutite read on vähemalt selle väljaandja arvates järgmised: kaks MacBooksi valikut (12 ja 14 tolli) ja kaks MacBooks Pro valikut (13 tolli ja 15 tolli). Kas soovite olla hõlpsasti kaasaskantav? MacBook töötab; Kas soovite sülearvutit, mis on küll hõivatud, kuid mida on siiski lihtne transportida? Teie valik on MacBook Pro.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH