contadores estadisticas Saltar al contenido

Kuulujutt: uus iPhone jätkab välklambi pistiku kasutamist; Laadijaks on kiire laadimisega USB-C

Analüütik Ming-Chi Kuo, KGI Securities, on nüüd kõigega tagasi, et selgitada viimaseid vastuolusid Wall Streeti ajakiri iPhone'i kohta, mis lansseeritakse sel aastal. Ajalehe andmetel varustatakse kõik uued seadmed pistikutega USB-C väljakujunenud j asemel Välk.

Täna avaldatud märkuses tõkestas Kuo need kuulujutud ära ja "kinnitas" seda, mida paljud meist ootavad: tegelikult vabastatakse kõik iPhone'id 2017. aastal (neid on kolm: "iPhone 8", "iPhone 7s" ja "iPhone 7s Plus" ") jätkab välklambi kasutamist; erinevus seisneb kiire laadimistehnoloogiaga USB-C toitega laadijate vastuvõtmises.

IPhone'i välkliides 7

Teisisõnu: iPhone'i karbis sisalduv USB-A / välk kaabel asendatakse USB-C / välk kaabliga (mis on mõttekas, kui arvame, et kõigil Macidel on varsti rohkem USB-A porte, ainult USB-C / Thunderbolt 3) ja laadijal / seadmel endal on lõpuks mingi kiire laadimistehnoloogia (midagi, mida Ma praegu Apple Pencil ja AirPods kasutab).

Kuo ütles ka, et Apple kasutab Texas Instruments kiipi toitehalduseks ja Cypressi kiipi ise elektrienergia tarnimiseks. Analüütikud väidavad, et kuna aku disain erineb "iPhone 8" -st (kahe lahtri kujundus on tähes "L"), peaks 2017. aasta tipptasemel nutitelefoni laadimine olema teistest kiirem.

See on palju mõistlikum, eks?

(MacRumorsi kaudu)